کد خبر: ۲۶۴۵۵۵
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۸
زارع پور گفت: تصمیم گیری در رابطه با رفع محدودیت اینستاگرام و واتس اپ به تصمیم مراجع ذیصلاح و تغییر رفتار این دو اپلیکیشن بستگی دارد.

وزیر ارتباطات: رفع محدودیت اینستاگرام و واتس اپ به تغییر رفتارشان بستگی دارد

به گزارش اعتدال، زارع پور وزیر ارتباطات در آیین افتتاح عملیاتی مرکز کنترل و عملیات ماهواره‌های سنجش گفت: محدودیت‌ها طی روز‌های گذشته برطرف شده و دو روز است که هیچ محدودیتی به جز برای دو پیام‌رسان آمریکایی وجود ندارد.

او افزود: تصمیم گیری در رابطه با رفع محدودیت اینستاگرام و واتس اپ به تصمیم مراجع ذیصلاح و تغییر رفتار این دو اپلیکیشن بستگی دارد.

زارع پور گفت: پلتفرمی که قوانین جمهوری اسلامی را به رسمیت نمی‌شناسد بستر مناسب برای کسب و کار‌ها نیست.

وزیر ارتباطات در جمع خبرنگاران اعلام کرد هنوز برآورد دقیقی از میزان خسارتی که اپراتور‌های همراه و ثابت از کاهش پهنای باند برایشان ایجاد شده فعلا ندارند، اما برنامه‌هایی برای جبران خسارت خواهند داشت.

عیسی زارع‌پور در پاسخ به این سوال که قرار است برنامه ویژه‌ای برای همکاری با یاندکس داشته باشیم گفت: امکان ویژه‌ای برای یاندکس در نظر نگرفته‌ایم و هر پلتفرمی که قواعد ما را رعایت کند، می‌تواند فعالیت کند.

زارع پور تاکید کرد: اینستاگرام اگر به قواعد ما و خودش درباره تجارت اسلحه و دعوت به خشونت پایبند باشد، مشکلی برای فعالیت ندارد.

زارع‌پور در پاسخ به این سوال که رئیس جمهور گفته بود اینستاگرام را نمی‌بندیم، گفت وقتی پلتفرم قواعد رو رعایت نمی‌کند در سیاست‌ها تجدیدنظر می‌کنیم.

وزیرارتباطات در پاسخ به این سوال که آیا قرار است روبیکا جایگزین اینستاگرام شود گفت: برنامه‌ای در این زمینه نداریم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری