کد خبر: ۲۶۴۳۸۱
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۵
کرباسچی مدیر مسئول روزنامه هم‌میهن در مورد بازداشت الهه محمدی خبرنگار این روزنامه گفت: لازم است به اطلاع برسانم که ایشان از سوی روزنامه برای تهیه خبر مراسم خاکسپاری مرحومه مهسا امینی به سقز رفته بود و اخبار خود را به روزنامه ارسال می‌کرد که بخش‌هایی منتشر شد و بخشی نیز برای در اختیار قرار دادن مقامات رسمی در نظر گرفته شده است.

به گزارش اعتدال؛ غلامحسین کرباسچی، مدیر مسئول روزنامه هم‌میهن درباره بازداشت خبرنگار این روزنامه گفت: اطلاع حاصل شد که خانم الهه محمدی خبرنگار گروه اجتماعی روزنامه هم‌میهن و از روزنامه‌نگاران برتر ایران، امروز و در پی احضار دادسرای اوین، در معیت همسرشان عازم دادسرا بودند که در میانه راه از سوی سرنشینان یک خودرو متوقف و بازداشت می‌شود.

کرباسچی گفت: لازم است به اطلاع برسانم که ایشان از سوی روزنامه برای تهیه خبر مراسم خاکسپاری مرحومه مهسا امینی به سقز رفته بود و اخبار خود را به روزنامه ارسال می‌کرد که بخش‌هایی منتشر شد و بخشی نیز برای در اختیار قرار دادن مقامات رسمی در نظر گرفته شده است

کرباسچی اظهار کرد: این نکته پیشتر نیز اطلاع‌رسانی شده بود. از این رو ایشان وظیفه حرفه‌ای اطلاع‌رسانی خود را انجام داده‌اند و از این جهت مسئولیتی متوجه ایشان نیست.

او تاکید کرد: انتظار می‌رود با ذکر این توضیحات و پیگیری‌های وکیل محترمشان، هر چه زودتر شاهد آزادی خانم محمدی باشیم/ هم میهن

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری