کد خبر: ۲۶۴۰۹۹
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۲
دستگاه شرینک پک یکی از تجهیزات مورد استفاده در تولید و بسته بندی محصولات در مراحل پایانی محسوب می شود و می تواند با ایجاد یک لایه محافظ بر روی محصول، محصول را در برابر عوامل خارجی مانند گرد و غبار، گرد و غبار، نفوذ آب و سایر عوامل محافظت کند.

معرفی دستگاه شرینک پک آرادجم خاورمیانه

استفاده از دستگاه شرینک پک نه تنها از محصول محافظت می‌کند، بلکه امکان حمل و نقل راحت‌تر را نیز فراهم می‌کند و حتی در بسیاری از موارد محصولات بسته‌بندی شده زیباتر به نظر می‌رسند.

بسته بندی شرینک پک یا هیت شرینک یک فناوری بسته بندی محصول است که از مواد پلیمری و دستگاه هیت شرینک استفاده می کند.

در این فرآیند برای بسته بندی محصول با مواد پلیمری به حرارت نیاز است که در نهایت با پوشاندن محصول نهایی با یک لایه پلیمری نازک به پایان می رسد و لایه ای شفاف و مقاوم به عنوان محافظ روی محصول ایجاد می شود.

لازم به ذکر است که شرینک پک از کلمه انگلیسی shrink pack گرفته شده است. pack در زبان انگلیسی به معنی بسته و کوچک شدن نیز کلمه ای است که در موقعیت های مختلف در انگلیسی استفاده می شود. Shrink در اینجا به معنای کوچک شدن، کوچک شدن یا کشش است.

معرفی دستگاه شرینک پک آرادجم خاورمیانه

دلیل استفاده از دستگاه شرینک پک چیست؟

با توجه به انعطاف بیشتر، دوام بالا، و دیگر مزایای ارزشمند استفاده از یک پوشش پلیمری یا کاور پلاستیکی بر روی محصولات بسیاری از شرکت ها از شرینک پک برای بسته بندی نهایی کالاهای خود استفاده می کنند.

ما در ابتدای متن اشاره ای به چند مورد از مزایای استفاده از دستگاه شرینک برای بسته بندی انقباضی کردیم، در ادامه به طور لیست وار به ذکر این مزایا خواهیم پرداخت:

  • امکان حمل و نقل امن و راحت انواع کالا

  • جلوگیری از نفوذ رطوبت و یا رسیدن آب به کالا

  • افزایش طول عمر کالا

  • افزایش زیبایی ظاهری و شیک به نظر رسیدن کالای نهایی

  • جلوگیری از نفوذ عوامل شیمیایی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در آرادجم خاورمیانه در تماس باشید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری