کد خبر: ۲۶۴۰۸۵
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۲
روزنامه ایران اعتراضات دیروز را اینگونه توصیف کرد: عصر دیروز برخی افراد که تعدادشان به هزار نفر می‌رسید در تهران بلوار کشاورز و برخی خیابان‌های اطراف با نیرو‌های انتظامی درگیر شدند.

واکنش روزنامه دولت به تجمعات اعتراضی دیروز

به گزارش اعتدال ،روزنامه ایران نوشت: در حالی که رئیس‌جمهور و رئیس قوه قضاییه بر پیگیری دقیق ماجرای فوت مهسا امینی تأکید کردند روز گذشته برخی افراد و گروه‌های تروریستی وارد فاز عملیاتی اقدامات ضدامنیتی شدند.

روزنامه ایران در گزارش امروز خود اعتراضات دیروز در کشور به مرگ مهسا امینی را تلاش برای ناامنی‌کردستان و اغتشاش در تهران خواند و تجمع کنندگان را هزار نفر برآورد کرد.

روزنامه ایران اعتراضات دیروز را اینگونه توصیف کرد: عصر دیروز برخی افراد که تعدادشان به هزار نفر می‌رسید در تهران بلوار کشاورز و برخی خیابان‌های اطراف با نیرو‌های انتظامی درگیر شدند. برخی افراد حاضر در تجمعات دانشگاه‌های تهران، امیرکبیر علامه طباطبایی و شهید بهشتی شعار‌های هنجارشکنانه سردادند. در شهر دیواندره در استان کردستان آشوبگران و اغتشاشگران به مقر و خودرو‌های پلیس حمله کردند.

در بخش دیگری از این گزارش آمده است: آتش زدن سطل‌های زباله و سنگ‌پرانی به ماشین پلیس توسط تجمع‌کنندگان نیز در گزارش‌ها و تصاویر دیده شده است. تلاش برخی اغتشاشگران برای سرنگون کردن خودروی مأموران نیروی انتظامی در میدان، ولی عصر (عج) نیز از جمله اقدامات نابهنجار و خشونت‌آمیزی بود که تصاویر آن منتشر شد.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری