کد خبر: ۲۶۴۰۸۰
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۵
ورود به دنیای اینترنت می تواند بر درآمد کسب و کارها اثر بگذارد و نقش موثری در برند سازی دارد.

طراحی سایت اختصاصی با ورد پرس و یا خرید سایت فروشگاهی از جمله مواردی است که این روزها مورد توجه قرار گرفته است. زیرا امروزه کسب و کارها به این موضوع پی برده اند برای اینکه بتوانند در دنیای پر رقابت کاری دوام بیاورند، باید وارد دنیای اینترنت شوند.

ورود به دنیای اینترنت می تواند بر درآمد کسب و کارها اثر بگذارد و نقش موثری در برند سازی دارد. مشتریان کسب و کارها با طراحی سایت افزایش پیدا می کند و آن کسب و کار می تواند نهاد خود را به عنوان یک نهاد اجتماعی نیز فعال کند. اما در همین راستا ویژگی های سایت اهمیت زیادی دارد که در ادامه به این موضوع می پردازیم.

ورد پرس

سرعت بالا

شاید بتوان گفت یکی از مهمترین مواردی که باعث شده است طراحی سایت اختصاصی مد نظر قرار گیرد سرعت بالاست. تصور کنید دو سایت پیش روی شما قرار دارد. یک سایت در دو تا سه ثانیه اول لود می شود و سایت دوم ده ثانیه زمان می برد تا لود شود. شما تمایل دارید وارد کدام سایت شوید. بی شک، شما ترجیح می دهید وارد سایتی شوید که زودتر لود می شود. همین امر نشان می دهد هر چقدر سرعت سایت بالاتر باشد، به همان اندازه موفقیت سایت بیشتر است.

امنیت بالا

یکی دیگر از مواردی که باعث می شود کاربران برای طراحی سایت اختصاصی اقدام کنند امنیت بالاست. امروزه کاربران زیادی در فضای اینترنت حضور دارند و تمایل دارند اطلاعاتشان حفظ شود. از طرف دیگر، کسب و کارهای اینترنتی تمایل دارند اطلاعات خود را حفظ کنند و این اطلاعات در دسترس رقبای دیگران قرار گیرد. با توجه به این موضوع که سایت های اختصاصی کد نویسی می شوند، امنیت آنها بسیار بالاتر است و این امر می تواند برای کاربران و کسب و کارهای اینترنتی ارزشمند باشد.

قالب ویژه

در طراحی سایت اختصاصی از قالب های رایگان استفاده نمی شود و قالب ها به صورت خاص و منحصر به فرد کد نویسی می شوند. در واقع، ابتدا طراح سایت تلاش می کند تا ماهیت کسب و کار را شناسایی کند و پس از آن قالب سایت را بالا می آورد. این امر باعث می شود تا کسب و کار بتواند تعاملات بیشتری را با کاربران خود برقرار کند و همین امر نقش موثری در افزایش فروش و برندینگ دارد. اگر شما نیز تمایل دارید هر چه زودتر به اهداف خود در فضای اینترنت دست پیدا کنید، باید به طراحی قالب های ویژه و اختصاصی توجه داشته باشید.

خرید سایت فروشگاهی

منو مناسب

منو مهمترین مسئله ای است که باعث می شود کاربران در سایت بمانند. منو سایت مطابق با نیازهای کاربران طراحی می شود و کاربران می توانند به سرعت به آنچه نیاز دارند دست پیدا کنند. این امر باعث می شود تا نرخ پرش کاهش پیدا کند و تعامل کاربران با سایت افزایش پیدا کند. در طراحی سایت اختصاصی به این موضوع توجه ویژه ای می شود. در نتیجه، کسب و کارهای اینترنتی که سایت های اختصاصی دارند ورودی و ترافیک بیشتری را دریافت می کنند.

در خرید سایت فروشگاهی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

کسانی که می خواهند برای خرید سایت فروشگاهی اقدام کنند، باید به موارد زیر توجه داشته باشند:

  • در خرید سایت فروشگاهی در اولین قدم اهداف کسب و کارها باید مشخص گردد. این امر به آنها کمک می کند تا بهتر بتوانند خرید سایت فروشگاهی را پیش ببرند.

  • تعامل کارفرما با تیم طراحی سایت اهمیت زیادی دارد و به موفقیت هر چه بیشتر کسب و کارهای اینترنتی کمک می کند.

  • گرافیک سایت اهمیت زیادی در خرید سایت فروشگاهی دارد و می تواند به طور مستقیم بر افزایش درآمد اثر بگذارد.

آیا وردپرس قابلیت ارتقا دارد؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتواست که با استفاده از زبان پی اچ پی نوشته شده است و قابلیت های متعددی دارد. با توجه به این موضوع که وردپرس یک پلت فرم اوپن سورس است برنامه نویسان از سراسر دنیا می توانند باگ های آن را برطرف کنند و همین امر این پلت فرم را در مسیر پیشرفت و ارتقا قرار داده است. از دیگر مزایای وردپرس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قابلیت نصب افزونه های متعدد

  • سادگی در استفاده

  • سرعت بالا در نصب ( با این پلت فرم می توان سایت را ظرف مدت 7 روز طراحی کرد)

طراحی سایت اختصاصی

برای طراحی سایت اختصاصی به کجا مراجعه کنیم؟

تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد طراحی سایت اختصاصی در اختیار شما قرار دهیم. طراحی سایت اختصاصی ویژگی های متعددی دارد که از میان آنها می توان به سرعت بالا، امنیت بالا، قالب ویژه و منحصر به فرد و منو مناسب اشاره کرد.

شرکت ایران سایت (iransite.com) اولین شرکت دیجیتال مارکتینگ در ایران است که می توانید کار طراحی سایت اختصاصی با وردپرس و یا خرید سایت فروشگاهی خود را به آن بسپارید. نمونه کارهای این شرکت در سایتش قرار گرفته اند و شما می توانید آنها را بررسی کنید. همچنین، این شرکت تجربه زیادی در زمینه طراحی سایت دارد و می تواند به درخشش کسب و کار شما در فضای اینترنت کمک کند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری