کد خبر: ۲۶۳۹۷۶
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۲
سخنگوی ایران‌ایر گفت: هواپیمای جمهوری اسلامی ایران از تاریخ ۲۶ تا ۳۱ شهریور، پرواز‌های رفت ازمبدا فرودگاه امام خمینی (ره) به فرودگاه نجف را از طریق سامانه فروش اینترنتی به آدرس ebooking.iranair.com با مبلغ دو میلیون تومان به جای سه میلیون تومان، عرضه کرده است.

سخنگوی ایران‌ایر گفت که پرواز‌های این شرکت به مقصد نجف، از تاریخ ۲۶ تا ۳۱ شهریورماه با مبلغ دو میلیون تومان به جای سه میلیون عرضه می‌شود.

به گزارش اعتدال، حسام قربانعلی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هواپیمای جمهوری اسلامی ایران از تاریخ ۲۶ تا ۳۱ شهریور، پرواز‌های رفت ازمبدا فرودگاه امام خمینی (ره) به فرودگاه نجف را از طریق سامانه فروش اینترنتی به آدرس ebooking.iranair.com با مبلغ دو میلیون تومان به جای سه میلیون تومان، عرضه کرده است.

سخنگوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران همچنین خاطرنشان کرد: در برخی از روز‌ها در مسیر‌های رفت و برگشت هم ممکن است ظرفیت‌های مختصری باز شود که افراد می‌توانند با مراجعه به ebooking.iranair.com نسبت به خرید بلیت اقدام کنند.

به نظر می‌رسد با توجه به نزدیک شدن به روز اربعین در تاریخ ۲۶ شهریورماه و در حالی که زائران در روز‌های پیش از این تاریخ و پس از آن به بازگشت از عتبات عالیات اقدام می‌کنند، این تصمیم برای جلوگیری از پرواز‌های یک سر خالی از فرودگاه نجف به ایران صورت گرفته است، در حالی که به گفته سرپرست ایران‌ایر، حتی اگر ۱۰۰ درصد پرواز‌ها به صورت رفت‌وبرگشت با ظرفیت پر انجام شود باز هم نرخ بلیت شش میلیون تومانی سودده نیست، این تصمیم برای جلوگیری از ضرر گرفته شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری