کد خبر: ۲۶۳۶۸۰
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۱
بسیار از رانندگان وسایل نقلیه در مسیر شمال کشور هنگام مواجه با مشکلات فنی، خودرو خود را سریعا به تعمیراتی بین راهی و یا درون شهری می رسانند لازمه ی رسیدن سریع و به موقع خودرو شناختن شرکت خودرو بر با سابقه و همچنین مجرب است که از تجهزات به روز استفاده می کند.

بسیار از رانندگان وسایل نقلیه در مسیر شمال کشور هنگام مواجه با مشکلات فنی، خودرو خود را سریعا به تعمیراتی بین راهی و یا درون شهری می رسانند لازمه ی رسیدن سریع و به موقع خودرو شناختن شرکت خودرو بر با سابقه و همچنین مجرب است که از تجهزات به روز استفاده می کند.

در این مقاله می پردازیم به شهرهای شمالی (رشت، آستارا، آمل و بندر انزلی) که از سرویس های حمل خودرو شرکت خودروبر پارس استفاده می کنند.

شهر رشت

رشت را بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر شمالی ایران می‌دانند. این شهر از شمال به دریای خزر و بندرانزلی می‌رسد از تهران تا رشت حدود ۳۲۰ کیلومتر مسافت را باید طی کنید تا ۴ ساعت بعد به این شهر خوش آب و هوای شمالی برسید. خودرو بر رشت آماده سرویس دهی به شما مسافران محترم می باشد که توانایی بازگشت با وسیله نقلیه خود به دلیل مشکلات فنی را ندارید.

رشت شهری پر جنب‌ و ‌جوش و مناسب برای حوزه‌های کاری مختلف است. برخی از اهالی رشت به علت موقعیت جغرافیایی مناسب این شهر، به کار صادرات و واردات محصولات مختلف به کشورهای همسایه مشغول هستند.

شهر آستارا

آستارا ششمین شهر بزرگ استان گیلان و مرکز شهرستان آستارا است. آستارا در شمالی‌ترین نقطهٔ استان گیلان و در مرز ایران با جمهوری آذربایجان بوده و از نظر جغرافیایی در مرکز منطقهٔ تالش قرار گرفته ‌است. بندر آستارا نخستین بندر خصوصی کشور و پنجمین بندر فعال ترانزیتی شمال کشور است.

آستارا مهم‌ترین پل ارتباطی راهبردی میان ایران و جمهوری آذربایجان، دروازهٔ ورود به منطقهٔ قفقاز، دروازه طلایی ورود به اروپا، دارای بزرگ‌ترین صادرات کشور در زمینهٔ تجارت چمدانی، سومین مرز فعال کشور در زمینهٔ صادرات و واردات، یکی از قدیمی‌ترین گمرکات کشور با بیش از ۲۰۰ سال سابقه است و این موضوع سبب شده موضوع حمل و نقل ماشین های وارداتی در این شهر شده است، حمل خودرو آستارا در تمام ساعات شبانه روز آماده خدمت رسانی جهت حمل خودرو از آستارا به تمامی نقاط کشور است.

شهرآمل

شهر آمل یک شهر توریستی در استان مازندران است. آمل یکی از قدیمی‌ترین شهرهای ایران، قطب صنعت و صادرات استان مازندران می باشد همه ساله مسافران بسیاری از این شهر دیدنی عبور ومرور می کنند و یکی از عمده مشکلات مسافران ایجاد نقص فنی در بین راه و یا تصادفات می باشد.

شرکت خودرو بر آمل معتبرترین شرکت خودرو بر جهت حمل خودروهای با نقص فنی و تصادفی جهت حمل به پارکینگ یا تعمیرگاه است و در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمت به مسافران گرامی است.

لازم به ذکر است خودرو بر به علاوه مناطق ذکر شده در شهر رودبار و منجیل نیز دارای شعبه می باشد و شما مشتریان گرامی می توانید با تماس به خودرو بر منجیل یا خودرو بر رودبار از خدمات شبانه روزی خودرو بر استفاده کنید.

ویژگی های استفاده از امداد خودرو شمال کشور

  • جلوگیری از آسیب به خودرو: ماشین های لوکس و کلاسیک و همچنین اسپورت از لحاظ حمل دارای شرایط ویژه ای هستند این خودروها باید هنگام حمل خودرو به دقت انتقال یابند تا قبل از رسیدن به مقصد دچار هیچ گونه آسیبی نشوند، لازمه ی رسیدن خودرو سالم داشتن کادر مجرب می باشد.

  • ضمانت امنیت برای انتقال خودرو: یکی از مزیت هایی که خودرو بر پارس دارد امنیت تضمینی است که در بهترین حالت ایمنی خودرو شما تامین می شود، ماشین شما را به مقصد میرساند. شرکت خودروبر پارس در بندرآستارا، رشت و آمل و خودروبر انزلی خدمات بیمه خودرو نیز ارائه می کند.

  • جابجایی خودروها در زمان ها و شرایط مختلف: خودرو بر پارس امکان جابجایی خودروی شما را در تمام شرایط های نامساعد چه از لحاظ آب و هوایی چه از لحاظ خرابی و مشکل ماشین و نداشتن شرایط رانندگی راننده را دارد و به راحتی با استفاده از افراد متخصص در جابه جایی خودرو اقدام می کند.

  • صرفه جویی در وقت راننده: شما با استفاده از خودروبر پارس در استفاده از زمان خود صرفه جویی می کنید ، درست است که هزینه ای را بابت انتقال خودرو پرداخت می کنید اما در زمان خود برای حمل خودرو صرفه جویی کرده اید و این یک مزیت عالی محسوب می شود.استفاده از خودروبر در چه موقع و در چه شرایطی مورد نیاز است؟

  1. اگر به تازگی خودرو خریدای کردید برای حمل خودرو صفر خود می توانید از خودرو بر استفاده کنید.

  2. حمل خودرو توسط خودرو بر برای خودروها پلاک نخورده الزامی می باشد.

  3. اگر خودرو شما در مسیر های رشت، آستارا یا آمل و بندر انزلی تصادف کرده است خودرو بر می تواند خودرو شما را جابه جا کند.

  4. در صورتی که شرایط رانندگی در جاده را ندارید ولی می خواهید خودرو خود را در مقصد تعیین شده داشته باشید می توانید با شماره خودروبر پارس تماس بگیرید تا در سریعترین زمان خودروبر خودش را به شما برساند.

  5. برای خودروهای وارداتی از بندر انزلی و حمل خودرو به نمایندگی ها نیز می توانید از خودرو بر انزلی استفاده کنید.

انواع تجهیزات حمل خودرو

بسیار حائز اهمیت است که در زمان سفارس خودروبر از شرکت خودروبر پارس نوع خودرو بر خود را انتخاب کنید تا متناسب با ماشین شما خودرو بر مناسب به محل فرستاده شود.

خودروبر تکی شرکت خودروبر پارس یا کامیونت

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند، برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت نیز گفته می‌شود.

خودرو بر هیدرولیکی

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر است که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می‌شود، مناسب ماشین های گران قیمت و با ارزش است و ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می‌کند. این نوع خودروبر نیز در ایران وجود ندارد.

خودروبر کانکس یا کابین

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع خودروبر است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودرو در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودرو بر در ایران وجود ندارد.

تریلر خودرو بر

تریلر خودروبر معمولا مورد استفاده خودروسازان و یا نمایشگاه داران قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان استفاده می‌شود. این نوع خودربر می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

انتخاب شرکت خودرو بر مناسب

در بالا به این نکات اشاره شد که اگر ساکن شهرهای رشت، آمل، آستارا، رودبار، بندر انزلی و یا منجیل هستید می توانید با خودروبر پارس به شماره ی 09195002129 برای گرفتن خدمات تماس بگیرید. در صورتی که درخواست ثبت سفارش خودروبر از شرکت خودرو پارس را دارید می توانید با مراجعه به سایت khodrobarpars.ir سفارش امداد خودرو یا حمل خودرو خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری