کد خبر: ۲۶۳۶۵۰
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۶
دلار امروز چهارشنبه ۱۶ شهریور در صرافی ملی به ۲۸ هزار و ۵۷۰ تومان رسید. سکه امامی بدون تغییر قیمت نسبت به دیروز ۱۳ میلیون و ۹۰۰ هزار فروخته شد

 
 قیمت دلار امروز چهارشنبه ۱۶ شهریور در صرافی ملی به ۲۸ هزار و ۵۷۰ تومان رسید و ارزش آن نسبت به دیروز ۲۰ تومان کاهش پیدا کرد. در بازار طلا سکه امامی بدون تغییر قیمت درقیاس با آخرین خرید و فروش‌های سه‌شنبه، ۱۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شد. سکه تمام‌بهار آزادی ۵۰ هزار تومان کمتر از دیروز قیمت خورد و ارزش آن به ۱۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسید. نرخ طلا ۱۸ عیار نیز با کاهش هزار تومانی به یک میلیون و ۲۷۵ هزارتومان تقلیل پیدا کرد.

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی

به گزارش فرارو، قیمت دلار امروز چهارشنبه ۱۶ شهریور در صرافی ملی به ۲۸ هزار و ۵۷۰ تومان رسید و ۲۰ تومان کمتر از صبح سه‌شنبه اعلام شده است. صرافی ملی در نخستین ساعات معاملات امروز قیمت یورو را مثل دلار ۲۸ هزار و ۵۷۰ تومان اعلام کرد که این رقم کاهش ۱۰ تومانی ارزش این اسکناس نسبت به دیروز را نشان می‌دهد.

 
 
انواع ارز  دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه
دلار 28 هزار و 290 تومان 28 هزار و 550 تومان 28 هزار و 570 تومان
یورو 28 هزار و 550 تومان 28 هزار و 580 تومان 28 هزار و 570 تومان

قیمت طلا ۱۸ عیار

قیمت طلا ۱۸ عیار امروز چهارشنبه ۱۶ شهریور به یک میلیون و ۲۷۵ هزار تومان رسید. به‌این ترتیب ارزش طلا ۱۸ عیار نسبت به آخرین معاملات دیروز کاهش هزار تومانی داشته است.

تغییر قیمت طلا ۱۸ عیار

دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه
یک میلیون و 276 هزار تومان یک میلیون و 276 هزار تومان یک میلیون و 275 هزار تومان

قیمت سکه

قیمت سکه امامی امروز چهارشنبه ۱۶ شهریور در اولین خرید و فروش‌های بازار ۱۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به‌ثبت رسید. سکه امامی نسبت به آخرین معاملات دیروز تغییر قیمتی نداشت، اما سکه تمام‌بهار آزادی با افت قیمت ۵۰ هزار تومانی، ۱۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان فروخته شد. سکه گرمی هم بدون تغییر قیمت دو میلیون و ۹۷۰ هزار تومان معامله شد.

تغییر قیمت انواع سکه

انواع سکه دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه
امامی 13 میلیون و 880 هزار تومان 13 میلیون و 900 هزار تومان 13 میلیون و 900 هزار تومان
طرح قدیم 13 میلیون و 250 هزار تومان 13 میلیون و 350 هزار تومان 13 میلیون و 300هزار تومان
گرمی دو میلیون و 970 هزار تومان دو میلیون و 970 هزار تومان دو میلیون و 970 هزار تومان
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری