کد خبر: ۲۶۳۴۷۸
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۳
کاشت ناخن در پردیس تهران همراه با آموزش در آرایشگاه زنانه بورگ در شهر جدید پردیس تهران با مدیریت هنگام رویین تن: بایدها و نبایدهایی برای داشتن ناخن های سالم.

کاشت ناخن در پردیس تهران , کاشت مژه همراه با آموزش در آرایشگاه زنانه بورگ در شهر جدید پردیس تهران با مدیریت هنگام رویین تن: بایدها و نبایدهایی برای داشتن ناخن های سالم.

سایتهای ما

  • https://borg.salon
  • تماس تلفنی :  ۰۲۱۲۸۴۲۵۷۷۵

کاشت ناخن در پردیس تهران (آرایشگاه زنانه تهرانپارس بورگ) هنگامه رویین

کاشت ناخن دست و پا در پردیس تهران

کاشت ناخن یکی از روش های رایج برای زیباتر کردن ناخن ها و دست ها است. هم چنین کاشت ناخن، به ناخن ها فرم و قد دلخواه را می دهد. خیلی از خانم ها برای اصلاح فرم ناخن هایشان ،رفع نواقص و بدرنگی صدف ناخن از کاشت ناخن استفاده می کنند. بعضی افراد هم ناخن های ضعیفی دارند و یا به دلایل مختلف ناخن هایشان رشد نمی کند که کاشت ناخن را انتخاب می کنند. کاشت ناخن روش های مختلفی دارد: مثل کاشت با پودر و کاشت با ژل خودِ کاشت با پودر هم به دو روش انجام می شود یکی با تیپ و دیگری با فرمر. در کاشت پودر از پودر و لیکوئید های مناسب کاشت ناخن که در بازار موجود است استفاده می شود.

در کاشت پودر با تیپ بعد از انجام زیر سازهای ناخن مثل سوهان کشی اولیه تیپ چسبانده می شود، سپس مواد کاشت که ترکیبی از پودر و لیکوئید است با استفاده از قلم روی ناخن ها قرار می گیرد. در نهایت سوهان کشی انجام می شود که تکمیل کننده ی کار است. فرم و قد ناخن ها در کاشت ناخن در پردیس سلیقه ای است.

در ضمن باید توجه داشت که در کاشت ناخن از پرایمرها و ضد قارچ ها استفاده شود. در کاشت با فرمر به جای تیپ از فرمر برای قد دادن و کاشت استفاده می شود. مواد کاشت که ترکیبی از پودر و لیکوئید است روی فرمر قرار می گیرد و در نهایت سوهان کشی انجام می شود. در کاشت با پودر می توان از پودر های رنگی هم استفاده کرد. حتی میتوان از پودر با دو رنگ استفاده کرد که کاشت بیبی بومر نامیده می شود. تفاوت کاشت بیبی بومر فقط در دو رنگ بودن پودر است.

کاشت با تیپ و فرمر هر دو پیشنهاد می شوند و از نظر استحکام و زیبایی هر دو مورد تایید هستند و بنا به سلیقه ی افراد انتخاب می شوند.

کاشت دیگری که از آن نام بردیم کاشت ژل یا پُلی ژل است. این کاشت جدیدترین نوع کاشت است که زیبایی چندین برابری نسبت به کاشت های دیگر دارد ولی به دلیل استفاده ی زیاد از ژل کمی هزینه ی بالاتری دارد. هم چنین این کاشت برای افرادی توصیه می شود که به لیکوئید و یا پرایمر حساسیت دارند.

در انتهای کاشت ژل هم سوهان کشی انجام میشود و ناخن ها فرم و قد دلخواه را میگیرند. از رایج ترین فرم های ناخن میتوان به گلدانی ،مربع و تیز اشاره کرد. حتما توجه داشته باشید که کاشت ناخن را به افراد متخصص و با تجربه بسپارید و مجموعه ای را انتخاب کنید که سلامت و زیبایی ناخن ها برایشان در الویت است . از کاشت ناخن پا هم میتوان برای زیباتر کردن ناخن های پا و رفع نواقص فرم ناخن و یا بدرنگی صدف ناخن ها استفاده کرد و همینطور کاشت ناخن در زیباتر نشان دادن پا و ناخن ها نقش زیادی دارد .به خصوص در فصل تابستان که اغلب خانم ها از کفش های تابستانی استفاده میکنند کاشت ناخن پا طرفدارای بیشتری پیدا میکند.

خیلی از خانم ها رشد ناخن های پاهایشان به آرامی صورت میگیرد و یا ناخن های ضعیفی دارند که خیلی زود میشکند که کاشت ناخن را به آن ها توصیه میکنیم . کاشت ناخن پا هم مانند دست هم با پودر قابل اجراست و هم با ژل. در کاشت ناخن پا، فقط ناخنِ انگشت های شصت پا کاشته میشود و با ناخن های دیگر کاری نداریم . و کاشت فقط مناسبه ناخن های انگشت شصت پا است . پس از انجام زیر ساز های ناخن از پرایمر ها و ضد قارچ ها استفاده می شود.‌ سپس مواد با استفاده از تیپ روی ناخن ها گذاشته میشود و سوهان کشی نهایی انجام می شود .

در کاشت با ژل هم می توان گفت افرادی که به مواد کاشت پودر حساسیت دارند از روش کاشت با ژل استفاده می کنند که هم زیبایی چندین برابری نسبت به کاشت پودر دارد و هم ظرافت بیشتری در کاشت با ژل فقط از ژل استفاده می شود به همین دلیل هزینه ی بیشتری نسبت به کاشت پودر دارد. نکته ی قابل توجهی که در کاشت ناخن پا باید در نظر گرفت و خیلی از ناخن کار ها از آن اطلاع ندارند این است که اصلا نباید از پودر های هلویی برای کاشت ناخن پا استفاده کرد. پا چون زمان زیادی در کفش است ممکن است کاشت، باعث ایجاد قارچ روی ناخن ها کند. به همین دلیل حتما باید از پودر ساده و یا بی رنگ برای کاشت ناخن پا استفاده کرد.

کاشت ناخن در پردیس تهران (آرایشگاه زنانه تهرانپارس بورگ) هنگامه رویین

ترمیم ناخن دست و پا در آرایشگاه پردیس تهران

ناخن های هر فرد به طور طبیعی رشد میکند. با رشد ناخن ها کاشتی که روی ناخن انجام شده و موادی که روی ناخن ها گذاشته شده بالا می آیند و بین مواد و ناخن های طبیعی هر فرد فاصله می افتد که در این زمان ناخن ها نیاز به ترمیم دارند. حتی ممکن است ناخن ها رشد کمی داشته باشند ولی باز هم باید در مدت زمان مشخص ترمیم انجام شود و مواد جدید روی ناخن ها گذاشته شود و مواد قبلی تعویض شود چون اگر در مدت مشخص ترمیم انجام نشود به شدت ناخن ها  آسیب می بینند.

ناخن های بلند باید حتما ۳ هفته ای ترمیم شوند و ناخن های کوتاه و یا متوسط باید طی ۳ الی ۴ هفته ترمیم شوند. حتی اگر مشکلی برای ناخن ها پیش نیامده باشد و  ناخن ها سالم باشند ترمیم برای ناخن ها واجب است.

طراحی و دیزاین ناخن در پردیس تهران

طراحی ناخن یکی از متنوع ترین و جالب ترین بخشِ کاشت ناخن در پردیس است. طراحی ناخن امروزه طرفداران زیادی دارد و با هر سلیقه ای انواع طراحی ها وجود دارد. طراحی ناخن را هم روی ناخن طبیعی و هم روی ناخن کاشت می توان انجام داد. برای طراحی ناخن از انواع لاک ژل ها و قلم استفاده می شود. طراحی ناخن انواع مختلفی دارد مثل طراحی آبرنگی، طراحی برجسته، طراحی های هولوگرامی، طراحی همراه با دیزاین، طراحی های کارتونی، طراحی ماربل و سنگی، فرنچ و انواع آن، طراحی های مات، ایربراش ها.

هر روز انواع جدیدتر و پیشرفته تری از طراحی ها رویت می شود و تعداد بی شماری از انواع طراحی های ناخن وجود دارد. دیزاین ناخن هم مثل طراحی ناخن انواع مختلفی دارد. به طور مثال دیزاین روی ناخن با سنگ و نگین، دیزاین ناخن با استفاده از طراحی های گل برجسته، دیزاین های زیر کاشت، دیزاین با فویل، دیزاین با داستر یا کروم (مشابه اکلیل ولی خیلی ریز).

کاور ناخن در پردیس سالن زیبایی بورگ

کاور ناخن هم مانند کاشت ناخن در زیبایی ناخن ها نقش زیادی دارد و برای اصلاح فرم ناخن ها و رنگ بد صدف ناخن ها میتوان از کاور ناخن استفاده کرد.

اغلب از این روش افرادی استفاده می کنند که ناخن های بلندی دارند و فقط به دنبال راهی هستند که ناخن های طبیعی خودشان را مقاوم تر کرده و از شکستن ناخن هایشان پیشگیری کنند. در کاور ناخن هم از مواد کاشت ناخن استفاده می کنیم. تفاوتی که در کاشت ناخن و کاور ناخن وجود دارد این است که در کاور ناخن دیگر نیازی به گذاشتن تیپ و یا فرمر نیست.

لمینت ناخن بهترین آرایشگاه در پردیس تهران بورگ

مواد لمینت ناخن از مواد کاشت و یا کاور کاملا جداست. لمینت با یک نوع هارد ژل انجام می شود و فقط سبب استحکام ناخن ها می شود. همچنین هاردژلی که در لمینت ناخن استفاده می شود باعث تقویت صدف های ناخن می شود. لمینت خیلی کار ظریفی است و به دلیل ظرافت بیش از حدش شکنندگی و آسیب دیدگی زیادی هم در لمینت ناخن مشاهده می شود. لمینت ناخن طرفدارای خیلی زیادی دارد ولی استحکام کاور و یا کاشت را ندارد. لمینت ناخن هم مانند کاشت نیاز به ترمیم دارد.

ژلیش ناخن در سالن زیبایی در پردیس تهران

ژلیش ناخن هم به ناخن ها قد نمی دهد و یک نوع لاک با ماندگاری بالاتر و زیبایی بیشتر محسوب می شود. لاک ژل خیلی ضعیف تر از لمینت ناخن عمل می کند و بیشتر از لاک ژل برای زیبایی ناخن ها استفاده می کنیم. لاک ژل ها تنوع رنگی بسیار بالایی دارند و ماندگاری خیلی بالاتری نسبت به لاک دارند. لاک ژل را روی لمینت، کاور، کاشت و یا ناخن طبیعی می توان قرار داد.

مانیکور در پردیس تهران

مانیکور به طور کلی به دو روش انجام می شود. مانیکور خشک و مانیکور خیس در مانیکور خشک با استفاده از سوهان های برقی و دستی به ناخن ها فرم دلخواه داده می شود. دور گیری و پوسته گیری هم از خدمات مانیکور خشک هستند.

پدیکور در پردیس تهران

ریمو ناخن در آرایشگاه زنانه در پردیس تهران

 

 

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری