کد خبر: ۲۶۳۴۳۴
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۰
حالا در میان درگیری‌های فضای مجازی، فرشاد عباسی، عکاس خبری حوزه ورزشی با انتشار تصاویری از نذری دادن علی کریمی، در محرم سال ۱۳۹۳ به شکل تلویحی به حمایت از کاپیتان سابق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس پرداخته است. تصاویری که اکنون به شکل گسترده میان کاربران دست به دست می‌شوند.

درست شب تاسوعا بود که علی کریمی یادداشتی چند کلمه‌ای در صفحه اینستاگرام اش منتشر کرد که حالا به جنجالی تمام عیار بدل شده است. او نوشته بود که نوشته «میلیارد‌ها تومان خرج میکنیم نذری بدهیم و در پایان آرزوی شفای بیماری را داریم که برای نداشتن پول درمان می‌میرد ...». بعد هم از کلمه التماس با چند نقطه را به کار برد که به تعبیر فعالان رسانه‌ای و کاربران منظور علی کریمی التماس تفکر بوده است.

به گزارش اعتدال، همین کلمات کافی بود تا موافقان و مخالفان این جمله علی کریمی روبرو یکدیگر قرار بگیرند. بعد هم ویدیو منتشر شد که نشان می‌داد یک روحانی به استفاده از الفاظ تند به علی کریمی وحمله می‌کند. او بر این عقیده بود که علی کریمی به فرهنگ نذری حمله کرده است.

پس از وایرال شدن ویدیو، علی کریمی هم در اینستاگرام به اظهارات روحانی واکنش نشان داد و با ادبیاتی تند پاسخ خود را در اینستاگرام منتشر کرد. او از کاربران خواست تا هر دو را در بخش کامنت‌های این پست مورد قضاوت قرار دهند.

بعد هم خبر رسید که بیلبورد‌های علی کریمی توسط سازمان زیباسازی و اداره کل ارشاد استان تهران جمع آوری شده است. بیلبورد‌هایی که مربوط به تبلیغ یکی از برند‌های آرایشی و بهداشتی در شهر تهران بود.

علی کریمی سپس به این موضوع هم واکنش نشان داد و نوشت: شما که از چند تا عکس می‌ترسید ادای لات‌های مجازی را درنیاورید.

این پاسخ و واکنش‌ها باعث شد تا یک درگیری تمام عیار میان مخالفان و موافقان علی کریمی در فضای مجازی شکل بگیرد. حالا در میان درگیری‌های فضای مجازی، فرشاد عباسی، عکاس خبری حوزه ورزشی با انتشار تصاویری از نذری دادن علی کریمی، در محرم سال ۱۳۹۳ به شکل تلویحی به حمایت از کاپیتان سابق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس پرداخته است. تصاویری که اکنون به شکل گسترده میان کاربران دست به دست می‌شوند.

تصاویر نذری دادن علی کریمی در محرم سال ۱۳۹۳

نذری دادن علی کریمی در محرم سال ۹۳+عکس

نذری دادن علی کریمی در محرم سال ۹۳+عکس

نذری دادن علی کریمی در محرم سال ۹۳+عکس

نذری دادن علی کریمی در محرم سال ۹۳+عکس

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری