کد خبر: ۲۶۳۳۰۹
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۲
مجری سابق برنامه ۹۰ گفت: بازی خوبی مقابل تیم یاران خداداد عزیزی در مشهد انجام دادیم.

فردوسی‌پور: حیف است خراسان رضوی نماینده‌ای در لیگ برتر نداشته‌باشد

عادل فردوسی‌پور در حاشیه دیدار دوستانه تیم‌های رسانه ورزش و یاران خداداد که در ورزشگاه ثامن الائمه برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: گرچه باختیم، اما بازی خوبی را در مشهد مقابل خداداد عزیزی و سایر پیشکسوتان مشهدی برگزار کردیم. یک پنالتی ۱۰۰ درصد روی من را داور مسابقه نگرفت، اصلا از این پنالتی‌تر تابحال ندیده بودم.

وی در پاسخ به انتخابات آینده فدراسیون فوتبال و وضعیت فوتبال ایران، پاسخ داد: آینده فوتبال ایران موضوع دیگری است. اجازه دهید در خصوص این بازی صحبت کنیم.

مجری سابق برنامه ۹۰ در خصوص سقوط نماینده خراسان رضوی از لیگ برتر عنوان کرد: حیف است که خراسان رضوی نماینده‌ای در لیگ برتر ندارد. متاسفانه یکی از پهناورترین و فوتبالی‌ترین استان‌های کشور به دلیل چند دستگی تیمی در لیگ برتر ندارد. امیدوارم این چند دستگی در فوتبال خراسان رضوی از بین برود و مجدد شاهد حضور یک نماینده از این استان در لیگ برتر باشیم.

عادل فردوسی‌پور در پاسخ به اینکه آیا در جام جهانی مسابقات را گزارش خواهدکرد یا نه، گفت: من بروم دیگر، خدانگه دار.

گفتنی است دیدار تیم‌های یاران خداداد عزیزی و رسانه ورزش با تک گل علیرضا نیکبخت واحدی، بازیکن سابق تیم‌های ابومسلم، استقلال و پرسپولیس به سود یاران خداداد به پایان رسید. در تیم یاران خداداد عزیزی پیشکسوتانی همچون خداداد، نیکبخت، بادامکی، سیروس سنگچولی، رضا ناصحی و ... به میدان رفتند. قضاوت این دیدار در نیمه نخست برعهده محسن قهرمانی بود و در نیمه دوم رضا سخندان این بازی را قضاوت کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری