کد خبر: ۲۶۳۱۴۱
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۳
دستگاه تصفیه فاضلاب با تضمین 100 درصدی محیط زیست برای تصفیه انواع فاضلاب های خانگی، بهداشتی و انسانی

دستگاه تصفیه فاضلاب

حیات انسان ارتباط تنگاتنگی با آب دارد و برای همین از گذشته تا به همین الان، شعار آب مایه حیات است یکی از شعارهای مهم و رایج در بین مردم سراسر جهان بوده است. روزانه میزان زیادی از آب آشامیدنی تحت تاثیر فعالیت‌های انسانی، صنعتی و حتی کشاورزی به فاضلاب تبدیل می‌شود. امروز می‌توان با کمک دستگاه تصفیه فاضلاب انسانی شرکت تمدن تصفیه ایرانیان، آلاینده‌های موجود در آب و فاضلاب خانگی را کاهش داد.

همان‌طور که می‌دانید جمعیت انسان‌ها روز به روز بیشتر می‌شود و این در حالی است که منابع آب در دسترس انسان نسبت به گذشته بسیار محدودتر شده است. به همین دلیل کارشناسان توصیه می‌کنند مردم و مراکز صنعتی با خرید دستگاه تصفیه فاضلاب بهداشتی و استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب فلزی، نقش خود را در حفظ محیط زیست و کاهش آلاینده‌های فاضلاب ایفا کنند. در ادامه راجع ‌به خرید و قیمت پکیج تصفیه خانه فاضلاب بیشتر توضیح می‌دهیم.

چرا تصفیه فاضلاب و استفاده از دستگاه‌های تصفیه فاضلاب مهم است؟

حتما شما هم تا حالا شنیده‌اید که جنگ جهانی بعدی بر سر آب خواهد بود. آب یکی از مهم‌ترین عناصر برای ادامه حیات بشر بوده که زندگی بسیاری از جانوران و گیاهان در گرو آب سالم است. این در حالی است که اکنون منابع و ذخایر آب آشامیدنی، بسیار کمتر از قبل است. به همین دلیل هم بسیاری از کشورها و مسئولان به دنبال تکمیل زیرساخت‌های شهری برای استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب انسانی هستند. با استفاده تصفیه خانه می‌توان آلاینده‌های موجود در فاضلاب شهری، صنعتی و کشاورزی را کاهش داد.

خوشبختانه امروز بسیاری از شرکت‌ها از جمله تمدن تصفیه ایرانیان با ساخت سیستم تصفیه فاضلاب و دستگاه تصفیه فاضلاب انسانی، کار تصفیه فاضلاب شهری و خانگی را بسیار راحت‌تر از قبل کرده‌اند. شما می‌توانید با خرید پکیج تصفیه فاضلاب انسانی شرکت تمدن تصفیه ایرانیان با قیمت مناسب به حفظ محیط زیست کمک کنید. این شرکت انواع مختلف پکیج و دستگاه تصفیه فاضلاب را طراحی کرده و با قیمت مناسب به فروش می‌رساند.

دستگاه تصفیه فاضلاب

خرید دستگاه تصفیه فاضلاب چه تاثیری در محیط زیست دارد؟

همه ما انسان‌ها در قبال محیط زیست و حفظ آن مسئول هستیم و نباید نقش مهم خودمان را در برابر این مساله مهم فراموش کنیم. امروز تعداد جوامع انسانی و به دنبال آن فاضلاب‌های ناشی از فعالیت آن‌ها دچار افزایش قابل ‌توجهی شده است. فاضلاب و پساب خانگی در صورتی که به درستی تصفیه نشوند، می‌توانند تاثیرات و خسارات مرگباری به محیط زیست وارد کنند. یکی از نتایجی که عدم تصفیه فاضلاب انسانی که حتما چندین بار تا الان آن را در تلویزیون مشاهده کرده‌اید، مرگ و میر آبزیان به خصوص ماهی‌ها است.

این در حالی است که ماهی‌ها نقش مهمی در تامین پروتئین مورد نیاز انسان دارند و مرگ آن‌ها به معنی کاهش منابع غذایی و پروتئینی برای هزاران انسان است. شما می‌توانید با خرید و استفاده از پکیج تصفیه خانه فاضلاب و دستگاه تصفیه فاضلاب خانگی از وقوع این اتفاقات و آسیب گسترده به محیط زیست جلوگیری کنید. امروز می‌توان برای مراکز مختلف انسانی نظیر منازل مسکونی و بیمارستان‌ها از پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی مخصوص استفاده کرد. برای مثال پکیج تصفیه فاضلاب رستوران و پکیج تصفیه فاضلاب بیمارستانی، به منظور تصفیه فاضلاب رستوران‌ و بیمارستان استفاده می‌شوند.

انواع مهم سیستم تصفیه فاضلاب بهداشتی کدام‌اند؟

دستگاه تصفیه فاضلاب بهداشتی در انواع مختلفی طراحی و ساخته می‌شود. مهم‌ترین انواع پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی موجود در بازار عبارتند از:

 1. پکیج‌های تصفیه پساب (ETP)
 2. پکیج تصفیه فاضلاب (STP)
 3. پکیج تصفیه به کمک صفحات بیولوژیکی چرخان
 4. پکیج تصفیه فاضلاب CETP برای صنایع کوچک
 5. پکیج تصفیه فاضلاب به کمک بیوراکتور غشایی MBR
 6. پکیج تصفیه به کمک فرآیند لجن فعال (ASP)
 7. پکیج تصفیه فاضلاب به کمک فرآیند لجن فعال تثبیت تماسی CSAS
 8. پکیج تصفیه فاضلاب انسانی با فرآیند راکتور نا‌پیوسته (SBR)
 9. تصفیه فاضلاب بر اساس فرآیند لجن فعال با مدیای ثابت (IFAS)

هر کدام از این پکیج‌ها دارای مزایا و کاربردهای منحصر به فردی هستند که می‌توانید بنا به قیمت و بودجه مد نظر خود آن‌ها را خریداری کنید. در این بین، پکیج فاضلاب بهداشتی ساخت شرکت تمدن تصفیه ایرانیان یکی از بهترین انواع پکیج و دستگاه تصفیه فاضلاب خانگی است که می‌توانید آن را تهیه کنید. با خرید این پکیج بهداشتی می‌توان فاضلاب خانگی را به بهترین شکل تصفیه و آن را به پساب بی‌ ضرر برای محیط زیست تبدیل کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع‌ به قیمت، اطلاعات فنی پکیج تصفیه بهداشتی و دریافت راهنمایی برای خرید انواع سیستم تصفیه فاضلاب نظیر پکیج تصفیه فاضلاب فلزی، پکیج تصفیه فاضلاب هوازی و پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلنی می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی این مجموعه با کارشناسان فروش شرکت تمدن تصفیه ایرانیان تماس بگیرید.

پکیج فاضلاب بهداشتی

انواع پکیج فاضلاب بهداشتی شرکت تمدن تصفیه ایرانیان از نظر جنس بدنه

برای ساخت بدنه دستگاه تصفیه فاضلاب بهداشتی از مواد مختلفی استفاده می‌شود. در ادامه می‌توانید انواع پکیج فاضلاب بهداشتی از لحاظ جنس را مشاهده کنید.

 

پکیج تصفیه فاضلاب فلزی :

مقاومت بسیار بالا نسبت به شرایط و ساخته شده از فولاد ST37 و یا ST52

پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلنی :

مقاوم در برابر رطوبت و پوسیدگی

پکیج تصفیه فاضلاب فایبرگلاس :

مقاوم در برابر ترکیبات مختلف موجود در فاضلاب

پکیج تصفیه فاضلاب بتنی :

قابل اجرا به صورت سطحی و مدفون

 

برای ساخت پکیج تصفیه فاضلاب انسانی شرکت تمدن تصفیه ایرانیان از چه فرآیندهایی استفاده می‌شود؟

در بالاتر اشاره کردیم که دستگاه تصفیه فاضلاب بهداشتی بر اساس فرآیندهای تصفیه انواع مختلفی دارند. شرکت تمدن تصفیه ایرانیان نیز با تکیه بر این روش‌ها و دانش روز اقدام به ساخت و طراحی پکیج تصفیه فاضلاب انسانی با فرآیندها و جنس‌های مختلف کرده است. در ادامه فرآیندهای ساخت پکیج در این شرکت را می‌توانید مشاهده کنید.

فرآیند لجن فعال با هوادهی گسترده

راندمان بسیار بالا برای تصفیه و تولید کمترین میزان لجن

فرآیند MBBR

استفاده از پکینگ مدیا معلق برای افزایش جمعیت میکروارگانیسم‌ها در حوض هوادهی

فرآیند IFAS

استفاده از پکینگ مدیا ثابت برای افزایش جمعیت میکروارگانیسم‌ها در حوض هوادهی

فرآیند A2O

حذف نیترات و فسفات به کمک واحدهای بی‌هوازی و آنوکسیک

فرآیند SBR

قابل استفاده در دبی‌های پایین فاضلاب

فرآیند MBR

این روش جزو جدیدترین روش‌هایی است که برای ساخت و طراحی پکیج تصفیه خانه فاضلاب از آن استفاده می‌شود.

 

تمدن تصفیه ایرانیان

پکیج تصفیه فاضلاب پلی اتیلنی شرکت تمدن تصفیه ایرانیان از چه واحدهایی تشکیل شده است؟

شرکت‌های مختلفی پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی را طراحی و تولید می‌کنند و بدون شک شرکت تمدن تصفیه ایرانیان یکی از بهترین شرکت‌ها در ایران است. پکیج فاضلاب انسانی، یک سیستم تصفیه فاضلاب است که تمام واحدها و تجهیزات لازم برای تصفیه آب و فاضلاب را در خود دارد. به این ترتیب با خرید پکیج و دستگاه تصفیه فاضلاب بهداشتی تمدن تصفیه ایرانیان، دیگر نیازی به مخازن و تجهیزات جداگانه ندارید. پکیج تصفیه خانه فاضلاب از واحدهای مختلفی تشکیل می‌شود که هر کدام وظیفه خاصی بر عهده دارند. این واحدها عبارتند از:

 • واحد آشغال ‌گیر برای جلوگیری از ورود ذرات درشت به پکیج تصفیه
 • واحد دانه ‌گیر برای جلوگیری از ورود شن و ماسه به داخل پکیج تصفیه فاضلاب انسانی
 • واحد متعادل ‌ساز
 • ایستگاه پمپاژ برای انتقال آب و فاضلاب به درون پکیج تصفیه
 • واحد بی‌هوازی برای حذف فسفات
 • واحد آنوکسیک برای حذف نیترات
 • بخش هوادهی برای انجام فرآیندهای بیولوژیکی
 • بخش ته‌ نشینی برای حذف توده‌های بیولوژیکی سنگین
 • واحد کلرزنی برای میکروب ‌زدایی فاضلاب
 • واحد فیلتراسیون شامل دو فیلتر شنی و فیلتر کربنی
 • مخزن نگهداری و هضم لجن برای تخلیه‌ دوره‌ای لجن

 

پکیج تصفیه فاضلاب خانگی شرکت تمدن تصفیه ایرانیان چه مزایایی دارد؟

در شرکت تمدن تصفیه ایرانیان انواع مختلفی از دستگاه تصفیه فاضلاب خانگی و پکیج تصفیه فاضلاب رستوران طراحی و تولید می‌شوند. با خرید این دستگاه‌ها علاوه بر حفظ محیط زیست از مزایای زیر برخوردار خواهید شد:

 • حمل و نقل و جابه‌جایی آسان پکیج تصفیه خانه فاضلاب
 • بدون نیاز به تجهیزات اضافی و مخازن جداگانه
 • نصب و بهره‌برداری آسان
 • قابل استفاده در اماکن مختلف
 • سهولت تعمیر و نگهداری
 • عدم انتشار بوی نامطبوع
 • قیمت مناسب
 • کاهش میزان لجن
 • کیفیت بالای فاضلاب و پساب خروجی
 • تصفیه فاضلاب‌های خانگی مطابق استانداردهای موجود

تصفیه فاضلاب‌های خانگی و انسانی اهمیت بسیار زیادی دارد و شما می‌توانید با خرید یک تصفیه خانه فاضلاب نقش مهمی را در حفظ محیط زیست برای خودتان و نسل آینده ایفا کنید. شما با خرید تصفیه فاضلاب خانگی می‌توانید هم از بروز پیامدهای ناگوار محیط زیستی در آینده جلوگیری کنید و هم هزینه‌‌های سرسام‌ آور این خسارات را کاهش دهید.

 

سخن پایانی

برخی از جامعه ‌شناسان معتقدند که انسان در آینده‌ای نه چندان دور در کثافات و فاضلاب‌هایی که خودش تولید کرده غوطه‌ور و نابود خواهد شد. به همین دلیل امروز یکی از لوازم ضروری برای منازل مسکونی و واحدهای صنعتی به خصوص آن‌ها که به صورت پراکنده و دور از مرکز اصلی شهرها قرار دارند، پکیج فاضلاب انسانی است. دستگاه تصفیه فاضلاب انسانی، یکی از موثرترین دستگاه‌هایی است که با استفاده از آن می‌توان میزان آلاینده‌های موجود در آب و فاضلاب را به طور چشم‌گیری کاهش داد. این دستگاه‌ها از لحاظ ساخت و نوع طراحی، انواع مختلفی دارند. شما می‌توانید از شرکت تمدن تصفیه ایرانیان پکیج بهداشتی با قیمت و بودجه مدنظرتان را به راحتی تهیه کنید.

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
هومن سعیدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
0
0
دستگاه بسیار کاربردی برای تصفیه فاضلاب می باشد و میتواند به بحران کم آبی خیلی کمک کند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری