کد خبر: ۲۶۳۰۲۶
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۸
در این محتوا قصد داریم به معرفی نرم افزار فاکتور بپردازیم که نوعی از نرم‌افزارهای crm به شمار می‌رود.

این دسته از نرم‌افزارها که تحت وب هستند، فرایندهای فروش محصولات را به‌صورت اینترنتی مدیریت می‌کند. این روش از صدور فاکتور، بدون شک جایگزینی مناسب و به‌صرفه به‎جای صدور فاکتورهای فیزیکی و سنتی خواهد بود. امروزه که فضای رقابتی در تمامی کسب‌وکارها افزایش‌یافته است، استفاده از نرم افزار crm باعث توسعه، رونق و افزایش سودآوری کسب‌وکارها خواهد شد. اگر می‌خواهید با نرم‌افزار فاکتور تحت وب بیشتر آشنا شده و به استفاده از آن بپردازید، پیشنهاد می‌شود در ادامه با این محتوا همراه شوید تا جدیدترین اطلاعات در این مورد در اختیارتان قرار گیرد.

منظور از نرم افزار فاکتور چیست؟

در ده سال اخیر با پیشرفت در عرصه تکنولوژی و ارتباطات، درصد بیشتری از کسب‌وکارها به سمت بسترهای اینترنتی و دیجیتالی گرایش پیدا کرده و مدیریت می‌شوند. همین امر باعث می‌شود تا طراحی و استفاده از ابزارها و نرم‌افزارهای مدیریتی از الزامات افزایش میزان فروش محصولات و افزایش کیفیت مدیریت کسب‌وکارها به شمار رود. درهرصورت برای رقابت و پیشی گرفتن از رقبای خود و توسعه کسب‌وکارتان به برخی از نرم‌افزارهای مدیریتی نیاز خواهید داشت. در این بخش به معرفی نرم افزار فاکتور پرداخته شده است. این نرم‌افزار همان‌طور که از نام آن قابل‌فهم است، برای صدور فاکتور به‌صورت دیجیتالی کاربرد دارد. نرم‌افزار فاکتور این امکان را برای شما فراهم می‌کند که بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به بررسی و تجزیه‌وتحلیل میزان فروش و صدور فاکتور برای مشتریان خود بپردازید.

همچنین استفاده از این نرم‌افزار مدیریتی به شما کمک خواهد کرد تا میزان مشکلات و اشتباهات صدور فاکتور و فروش را به حداقلی‌ترین درصد ممکن برسانید. اگر می‌خواهید با ویژگی‌های نرم‌افزار فاکتور بیشتر آشنا شوید، به مطالعه این ادامه این محتوا بپردازید تا اطلاعاتی کامل و جامع دررابطه‌با ویژگی‌های استفاده از آن را کسب کنید.  

نرم افزار فاکتور تحت وب با قابلیت پیگیری مشتری ها

بررسی امکانات تعبیه‌شده در نرم افزار فاکتور تحت وب

هر نرم‌افزاری متناسب با کاربردی که دارد از ویژگی‌ها و امکاناتی مختص به خود برخوردار است که امکانات نرم‌افزار فاکتور تحت وب با قابلیت پیگیری مشتری به شرح زیر است.

ایجاد پروفایل برای هر مشتری

از مهم‌ترین امکانات نرم‌افزارهای همیار فروش کسب‌وکارهای آنلاین، می‌توان به قابلیت ایجاد پرونده یا پروفایل برای هرکدام از مشتریان، اشاره کرد. در این بخش اطلاعاتی نظیر موارد ذکرشده در زیر درج می‌شود.

 • نام و نام خانوادگی مشتری
 • شماره تماس معتبر و فعال
 • پیش‌فاکتورهای در حال انجام پیگیری نشده
 • سفارش‌های موفق و لغو شده
 • فاکتورهای خریدوفروش
 • تعداد فاکتورهای خرید موفق و لغو شده و دلایل آن

عدم وجود محدودیت در صدور تعداد فاکتور موفق و لغو شده

در این بخش از نرم افزار فاکتور، تمامی فاکتورها بدون وجود محدودیت در تعداد به دو صورت پیش‌فاکتور و فاکتور در سامانه ثبت می‌شوند. لازم به ذکر است که در این بخش از نرم‌افزار صدور فاکتور، پیش‌فاکتورها به چهار گروه ذکرشده در زیر دسته‌بندی‌شده و در زمان‌های دقیق ثبت می‌شوند.

 • پیش‌فاکتورهای در حال پیگیری
 • پیش‌فاکتورهای در حال انجام
 • پیش‌فاکتورهای تبدیل شده به فروش
 • پیش‌فاکتورهای لغو شده

برخورداری از گزینه ویرایش و ذخیره  مجدد پیش‌فاکتور و فاکتورهای جدید، از دیگر امکانات این بخش از نرم‌افزار فاکتور به شمار می‌روند.

اخذ خروجی با فرمت pdf از تمامی فاکتورها و پیش‌فاکتورهای ثبت شده در نرم‌افزار

از مهم‌ترین و اصلی‌ترین ویژگی‌های این نوع از نرم‌افزار فاکتور، می‌توان به گرفتن خروجی به قالب استاندارد به سه حالت ذکرشده در زیر اشاره کرد.

 • فاکتور با قالب رسمی سازمان امور مالیاتی
 • فاکتور با قالب وزن
 • فاکتور با قالب معمولی

در این بخش از امکانات نرم‌افزار صدور فاکتور، این امکان را خواهید داشت که با پرداخت هزینه‌ای قالبی مخصوص کسب‌وکار و برند خود را طراحی و استفاده کنید. همچنین می‌توانید به تعیین درج مهر و امضا یا عدم درج آن، بپردازید.

برخورداری از قابلیت پیگیری سفارش‌ها توسط مشتری

مشتریان می‌توانند مراحل سفارش و فاکتورهای خرید خود را در پنل اختصاصی خود مشاهده کنند.

برخورداری از قابلیت ارتباط با مشتری

در این بخش از نرم افزار فاکتور، شما می‌توانید از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری استفاده کرده و شرایطی را برای مشتریان خود فراهم کنید که بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند. به عبارت ساده‌تر، در این روش مشتریان می‌توانند نظرات و انتقادات خود را با شما در میان بگذارند و شما نیز با بهره‌گیری از آنها می‌توانید به توسعه و پیشرفت کسب‌وکار خود کمک کنید.

نرم افزار فاکتور تحت وب با قابلیت پیگیری مشتری ها

ارائه تقویم کاری

برای مدیریت بهتر کسب‌وکار و رسیدگی به امورات ارسال سفارش‌ها و پاسخگویی به مشتریان، در نرم افزار فاکتور، گزینه‌ای به نام تقویم کاری تعبیه شده است که به کار شما ساماندهی می‌بخشد. همچنین می‌توانید زمان و تاریخ جلسات کار و تیمی خود را در این بخش از نرم‌افزار مشخص کنید تا در روز موعود به کمک آلارم از شروع زمان جلسه مطلع شوید.

برخورداری از نرم افزار فاکتور از داشبورد حرفه‌ای فروش

این بخش از نرم‌افزار صدور فاکتور گزینه و شرایطی را برای مشتریان شما فراهم می‌کند که آنها بتوانند در هر زمان و مکانی به بررسی و پیگیری امورات سفارشی خود بپردازند.

نرم‌افزار مدیریتی فروش چیست و چه مزایایی دارد؟

تا به این بخش از محتوا به بررسی نرم افزار فاکتور پرداخته شد، حال پیشنهاد می‌شود برای مدیریت بهتر کسب‌وکار خود، با نرم‌افزار مدیریتی نیز آشنا شوید. این نرم‌افزار برای گسترش دادن و آسان کردن فرایند فروش طراحی شده است که موارد زیر از مزایای آن به شمار می‌روند.

 • برخورداری از اولویت‌بندی دقیق ثبت سفارش‌ها توسط مشتریان
 • بررسی و مرور آمار و تاریخچه فروش محصولات به طور دقیق
 • بررسی گردش میزان فروش و ثبت سفارش‌ها به‌صورت خودکار
 • کاهش میزان زمان موردنیاز برای مدیریت و اشتباهات انسانی حین ثبت سفارش‌ها
 • بررسی و تجزیه‌وتحلیل گزارش‌ها و داده‌ها

 

نرم افزار فاکتور تحت وب با قابلیت پیگیری مشتری ها

کلام آخر

در این محتوا سعی بر آن شد که شما با نرم افزار فاکتور آشنا شوید تا بتوانید با استفاده از آن به توسعه و گسترش کسب‌وکار خود بپردازید؛ چراکه امروزه درصد بیشتری از کسب‌وکارها اعم از فروش محصولات و ارائه خدمات به‌صورت اینترنتی انجام می‌شوند. در نهایت شما می‌توانید با تهیه این نوع از نرم‌افزارها و نرم‌افزارهای مدیریتی کسب‌وکار، از رقبای خود پیشی گرفته و درآمد خود را چندین برابر افزایش دهید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری