کد خبر: ۲۶۲۹۴۵
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۵
امیدوارم مردم ایران فرزندانشان را دعا کنند تا افتخاری بزرگ برای کشور رقم بخورد. خوشحال می‌شوم که مردم کشورم را خوشحال ببینم.

پیام سرمربی تیم ملی والیبال برای مردم ایران

بهروز عطایی، سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان درباره مرحله نهایی لیگ ملت‌های ۲۰۲۲ گفت: قطعا در این مرحله بازی‌ها سخت و غیرقابل پیش‌بینی هستند. هشت تیم برتر لیگ ملت‌ها در این مرحله حضور دارند و کار سختی پیش روی تمام تیم‌هاست. ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم، اما تمام تلاشمان را می‌کنیم که بازی بسیار خوبی را به نمایش بگذاریم.

تیم ایران یک برتری ذهنی و روحی نسبت به لهستان دارد
او گفت: تیم ایران یک برتری ذهنی و روحی نسبت به لهستان دارد و آن شکست این تیم در مرحله مقدماتی است. این برتری می‌تواند کمک کند که با فکر آرام‌تر و خیال آسوده‌تر در این مسابقه بازی کنیم. البته سبب نمی‌شود تمرکز ما بهم بخورد، مسلما برای این مسابقه برنامه خواهیم داشت و سعی می‌کنیم در جریان بازی آن چه را که بلد هستیم به خوبی انجام دهیم تا مردم کشورمان از بازی این تیم خوب لذت ببرند.

خوشحال می‌شوم که مردم کشورم را خوشحال ببینم.
عطایی عنوان کرد: تمرینات خوبی را انجام دادیم. مصدومیت‌هایی وجود دارد، اما سبب بازی نکردن بازیکنی نمی‌شود. سعی می‌کنیم درد را به حداقل برسانیم تا بازیکنان با حداکثر کیفیت خود در این مسابقات حضور یابند. امیدوارم مردم ایران فرزندانشان را دعا کنند تا افتخاری بزرگ برای کشور رقم بخورد. خوشحال می‌شوم که مردم کشورم را خوشحال ببینم.

امشب تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه در مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت‌ها در شهر بولونیا به مصاف لهستان می‌رود و برنده این مسابقه حریف آمریکا در دیدار مرحله نیمه‌نهایی خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری