کد خبر: ۲۶۲۹۳۵
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۴
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از واژگونی یک دستگاه تریلر ولوو در کمربندی دوم تهران خبر داد.

تصادف تریلر در کمربندی دوم تهران + عکس

سرهنگ نوراله خادم در گفت‌وگو با ایسنا، درباره این حادثه گفت: یک دستگاه تریلر ولوو حامل بار سنگ و سرامیک در حوالی ساعت 5:30 صبح امروز، پنجشنبه 30 تیرماه، در حال حرکت در مسیر غرب به شرق محور کمربندی دوم تهران بود که ناگهان از مسیر خود منحرف شده و ابتدا به یکی از تابلوهای حاشیه راه برخورد کرده و در ادامه با نیوجرسی میانه راه تصادف کرده و قسمت بار آن به سمت چپ واژگون شد. 

وی با بیان اینکه درپی این حادثه بخشی از مسیر مسدود شد، گفت: با توجه به زمان وقوع این حادثه ترافیک سنگینی در محدوده ایجاد نشده و با حضور عوامل پلیس راه سریعا مدیریت ترافیک و ایمن سازی تردد در دستور کار قرار گرفت و در حال حاضر تردد در این محور به شکل روان در حال انجام است.

خادم با بیان اینکه در این حادثه خسارت سنگینی به تریلر وارد شد، گفت: اما خوشبختانه آسیب جانی به فردی وارد نشده و راننده وسیله نیز سالم است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ درباره علت وقوع این حادثه نیز گفت: بررسی کارشناسان پلیس راهنمایی و  رانندگی نشان می‌دهد که عدم توجه به جلو به دلیل خستگی و خواب آلودگی راننده تریلر دلیل وقوع این حادثه بوده است.

وی در همین راستا به رانندگان و به خصوص رانندگان خودروهای سنگین توصیه کرد که حتما قبل از رانندگی، خواب و استراحت کافی داشته باشند و چنانچه که در طول مسیر نیز با احساس خستگی و خواب آلودگی مواجه شدند، حتما با توقف در حاشیه امن راه، استراحت کرده  وسپس به مسیر خود ادامه دهند.

تصادف تریلر در کمربندی دوم تهران + عکس

تصادف تریلر در کمربندی دوم تهران + عکس

تصادف تریلر در کمربندی دوم تهران + عکس
تصادف تریلر در کمربندی دوم تهران - این حادثه خسارت جانی نداشت
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری