کد خبر: ۲۶۲۸۲۵
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۱
کرونا با سرعت زیادی درحال انتشار در بین جامعه است و همچنان مانند گذشته تنها را مصونیت از این بیماری رعایت پروتکل های بهداشتی و تزریق واکسن است.

وضعیت کرونا در این شهرهای کشور بحرانی شد

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جدیدترین رنگ بندی کرونایی شهرهای کشور را اعلام کرد.

براساس آخرین به روزرسانی ‌ها، باوجود آنکه در هفته‌ اخیر تعداد شهرستان های با وضعیت قرمز و نارنجی در استان، به ترتیب دو و چهار بود در حال حاضر هفت شهرستان استان در وضعیت قرمز و دو شهرستان نیز در وضعیت نارنجی کرونایی قرار گرفته‌اند.

براساس این گزارش در هفته گذشته فقط شهرستان های جیرفت و منوجان در وضعیت قرمز قرار داشتند اما براساس نقشه جدید کرونایی کشور در هفته جاری (۲۵ تیرماه) شهرستان های کوهبنان، زرند، عنبرآباد، کرمان و قلعه گنج نیز به آنها پیوسته و قرمز شده اند ضمن آنکه شهرستان رابر وضعیت نارنجی هفته قبل خود را همچنان حفظ کرده است و شهرستان رودبار جنوب که در هفته قبل در وضعیت زرد کرونایی قرار داشت نیز به نارنجی تغییر رنگ داده است.

به گزارش اعتدال، در هفته قبل ۶ شهرستان استان کرمان در وضعیت آبی کرونایی قرار داشتند که طبق اعلام وزارت بهداشت در حال حاضر فقط شهرستان منوجان توانسته وضعیت خود را همچنان آبی حفظ کند.

براساس این گزارش، آنچه که از این آمار پیداست، این است که کرونا با سرعت زیادی درحال انتشار در بین جامعه است و همچنان مانند گذشته تنها را مصونیت از این بیماری رعایت پروتکل های بهداشتی و تزریق واکسن است.

کرونا برای هفتمین بار تاخ و تاز خود را از حدود ۳۱ ماه گذشته در استان کرمان آغاز کرده است و متاسفانه در ۶ موج قبلی تاکنون جان ۵ هزار و ۶۶۶ کرمانی را گرفته امیدواریم که در این دور کسی زیر پاهای این ویروس وحشی جان نبازد.

به گزارش اعتدال، براساس آخرین به روز رسانی های نقشه کرونایی (۲۵ تیرماه)، ۱۵ شهر در کشور در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند که هفت شهر آن در استان کرمان است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری
پربازدید ها