کد خبر: ۲۶۲۷۱۲
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۱
جلسه هماهنگی بازی های جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ در قطر، صبح امروز «شنبه۱۸ تیرماه » در محل وزارت خارجه با حضور حسین امیرعبداللهیان برگزار شد .

برگزاری جلسه هماهنگی بازی‌های جام جهانی فوتبال در وزارت خارجه با حضور امیرعبداللهیان

به گزارش اعتدال، در این جلسه حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه، سید حمید سجادی وزیر ورزش، سید رضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک و سعید محمد دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی ،جمعی از استانداران و تعدادی دیگر از مقامات مسوول حضور داشتند .

بر اساس این گزارش ، یکی از محورهای رایزنی اخیر وزیران امور خارجه ایران و قطر در روز چهارشنبه هفته گذشته، موضوع جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ و تسهیل حضور تیم ملی و تماشاگران ایرانی در این مسابقات در دوحه بود .

بر اساس این گزارش همچنین پنچ شنبه گذشته ، حمید رضا دهقانی سفیر ایران در قطر نیز در توییتی نوشت : برای جام جهانی فوتبال۲۰۲۲ ، سی هزار بلیط در اختیار فدراسیون فوتبال ایران قرار دارد.

به گزارش ایسنا، حمید رضا دهقانی در صفحه توییتر خود در این ارتباط نوشت : در چند ملاقات با مسئولان برگزارکننده جام جهانی در مورد برگزاری مراسم های فرهنگی و باستانی و معرفی فرهنگ و تمدن ملت بزرگ ایران و هتل و بلیط و ... به تفاهمات خوبی رسیده ایم. با احتساب ۲۰ هزار بلیط قبلی و ۱۱ هزار بلیط اخیر، سی هزار بلیط در اختیار فدراسیون فوتبال کشورمان قرار دارد. »

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری