کد خبر: ۲۶۲۵۷۰
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۳
مطبوعات اسپانیایی فاش کرده‌اند که ممکن است شکیرا در چند روز آینده اسپانیا را به همراه دو فرزندش ترک کرده و به میامی و عمارت مجللش برود و زندگی جدیدی را در آنجا آغاز کند.

انتشار تصویر جنجالی شکیرا بعد از جدایی از پیکه

به نظر می‌رسد که شکیرا صفحه جدایی با جرارد پیکه را ورق زده و با مرد مرموزی در سواحل اسپانیا دیده شده است.

رسانه‌های مختلف اسپانیایی گزارش می‌دهند که این خواننده کلمبیایی از سه‌شنبه گذشته در تعطیلات به سر می‌برده و به همراه دو پسرش ساشا و میلان از آفتاب، شن و دریا لذت می‌برد، و حتی به موج‌سواری هم رفته است؛ و درست همان جا بود که مرد مرموز ظاهر شد و پاپاراتزی‌ها موفق شدند شکیرا را در حال تمرین موج‌سواری به تصویر بکشند.

انتشار تصویر جنجالی شکیرا بعد از جدایی از پیکه

اگرچه این عکس‌ها سر و صدای زیادی در شبکه‌های اجتماعی به پا کرده‌اند، برخی مدعی هستند که مرد مرموز در واقع معلم موج‌سواری شکیرا است و به او آموزش می‌دهد. آنچه مشخص است این است که خواننده کلمبیایی سعی دارد از ضربه سنگینی که با جدایی از پدر دو فرزندش متحمل شد، بگذرد.

مطبوعات اسپانیایی فاش کرده‌اند که ممکن است شکیرا در چند روز آینده اسپانیا را به همراه دو فرزندش ترک کرده و به میامی و عمارت مجللش برود و زندگی جدیدی را در آنجا آغاز کند. خانه مجلل شکیرا در آمریکا ۲۰۰۰ مترمربع وسعت دارد، دوطبقه است و دارای شش اتاق خواب، هفت حمام مجهز، یک سالن بدنسازی و یک اتاق بازی است. عمارت در منطقه «نورت‌بِی درایو» واقع شده، جایی که افراد مشهوری مانند ریکی مارتین، مت دیمون و جنیفر لوپز هم در آنجا خانه دارند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری