کد خبر: ۲۶۲۴۵۴
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۴
در شرایطی که پرسپولیس این روز‌های یکی پس از دیگری ستاره می‌خرد، استقلال در آستانه از دست دادن بازیکنان کلیدی است.

پدیده باشگاه استقلال در آستانه جدایی

شرایط در دو باشگاه مطرح ایرانی کاملا متفاوت پیش می‌رود. در حالی که پرسپولیس این روز‌ها مشغول جذب ستاره‌های بازار است، استقلال تازه چند روزی می‌شود سرمربی جدیدش را معرفی کرده و به غیر از سجاد شهباززاده با بازیکن دیگری به توافق نرسیده است.

به گزارش اعتدال، این شرایط در حالی شکل گرفته که اخبار ضدونقیضی درباره ماندن یا نماندن ستاره‌های فصل گذشته این باشگاه هم به گوش می‌رسد. مهدی مهدی‌پور و امیرحسین حسین‌زاده ۲ بازیکن تاثیرگذار استقلال در فصل گذشته بودند که هر دو فرصت رسیدن به تیم ملی ایران را هم به دست آوردند. با این حال به نظر می‌رسد هر دوی این بازیکنان در آستانه جدایی از باشگاه قرار دارند. آنطور که شایعه شده مهدی پور راهی یکی از لیگ‌های عربی می‌شود و حسین زاده هم قرار است به لیگ بلژیک برود و پیراهن شارلروا را به تن کند.

اگرچه این بازیکنان هنوز تصمیم قطعی نگرفته‌اند، ولی ظاهرا به واسطه بند‌های عجیب و غریبی که در قرارداد این بازیکنان گنجانده شده آن‌ها می‌توانند در صورت داشتن پیشنهاد خارجی، استقلال را ترک کنند. درمورد حسین‌زاده، پدیده لیگ برتر در فصل گذشته، عنوان می‌شود که در صورت داشتن پیشنهاد خارجی با پرداخت رقم ۲۵۰ هزاردلار می‌تواند از استقلال جدا شود. واضح است که با توجه به سن و کیفیت این بازیکن، ارزش او بسیار بیشتر از این رقم‌ها است.

هواداران استقلال هم این روز‌ها مات و مبهوت نظاره‌گر اتفاقاتی هستند که در باشگاه رخ می‌دهد. آن‌ها شاید با نخریدن ستاره جدید تا به الان کنار آمده‌اند، ولی قاعدتا جدایی ستاره‌ها، آنهم در شرایطی که مقصر این نوع جدایی مدیران قبلی باشگاه هستند، به این سادگی کنار نخواهند آمد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری