کد خبر: ۲۶۲۴۵۲
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۷
نماینده قزوین گفت: در رسانه‌های مختلف به انحای مختلف نمایندگان را متهم می‌کنند و یکی از خبرگزاری‌ها و برخی فعالان فضای مجازی تهمت‌های بی سند و مدرکی را علیه نمایندگان مطرح کردند. درهمین راستا از هیئت رئیسه درخواست می‌کنم از شأن مجلس دفاع کنند چراکه استیضاح حق نمایندگان است.

نماینده مجلس: استیضاح وزیر صمت چه قباحتی دارد؟

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «با اعلام وصول طرح استیضاح وزیر صمت هجمه شدیدی علیه نمایندگان ایجاد شده است تا امضای خود را پس بگیرند»، گفت: از هیئت رئیسه درخواست می‌کنم از شأن مجلس دفاع کنند چراکه استیضاح حق نمایندگان است.

به گزارش اعتدال، لطف‌الله سیاهکلی در جلسه علنی امروز یکشنبه مجلس شورای اسلامی در تذکری با اشاره به اعلام وصول طرح استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: با اعلام وصول طرح استیضاح وزیر صمت هجمه شدیدی علیه نمایندگان ایجاد شده است تا امضای خود را پس بگیرند.

وی گفت: در رسانه‌های مختلف به انحای مختلف نمایندگان را متهم می‌کنند و یکی از خبرگزاری‌ها و برخی فعالان فضای مجازی تهمت‌های بی سند و مدرکی را علیه نمایندگان مطرح کردند. درهمین راستا از هیئت رئیسه درخواست می‌کنم از شأن مجلس دفاع کنند چراکه استیضاح حق نمایندگان است.

این نماینده مجلس افزود: باید با خبرگزاری متخلف مطابق قانون برخورد شود چراکه در تمام ادوار و در همین مجلس نیز استیضاح انجام شده است؛ حالا این که استیضاح وزیر صمت چه قباحتی دارد که این همه هجمه علیه مجلس راه افتاده است را نمی‌دانم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری