کد خبر: ۲۶۲۴۱۵
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۵
دلیل اصلی ناراحتی وریا این است که قبل از او با سه بازیکن دیگر که یکی از آن‌ها فصل خوبی را هم پشت سر نگذاشت و مجیدی زیاد از او راضی نبود، تماس گرفته‌اند تا برای تمدید قرارداد به ساختمان معروف خیابان علامه جنوبی بروند.

دلیل اصلی ناراحتی وریا غفوری مشخص شد

وریا غفوری در مصاحبه‌ای که در زمین تنیس آندرانیک تیموریان انجام داد، گلایه‌های خود را مطرح کرد و گفت انتظار داشت باشگاه استقلال حداقل یک تماس کوتاه با او بگیرد و قرارداد تمدید شود.

به گزارش اعتدال، طی روز‌های گذشته با سه بازیکن استقلال به صورت اختصاصی و جداگانه تماس گرفته شد تا طی روز‌های آینده برای تمدید قرارداد خود در باشگاه حاضر شوند با احتساب وریا غفوری استقلال ۷ بازیکن دارد که قراردادشان به اتمام رسیده و اگر ساپینتو آن‌ها را بخواهد باشگاه باید نسبت به تمدید قرارداد‌ها اقدام کند.
در همین راستا شنیدیم دلیل اصلی ناراحتی وریا این است که قبل از او با سه بازیکن دیگر که یکی از آن‌ها فصل خوبی را هم پشت سر نگذاشت و مجیدی زیاد از او راضی نبود، تماس گرفته تا برای تمدید قرارداد به ساختمان معروف خیابان علامه جنوبی بروند، اما با کاپیتان آبی‌ها که بهرحال بزرگتر تیم است، هیچ تماسی برقرار نشده و حالا باید دید آیا در نهایت قرار داد وریا برای فصل جدید هم تمدید می‌شود یا نه؟

یکی از نزدیکان باشگاه استقلال که نمی‌خواست نامش فاش شود در این ارتباط به همکار ما گفت: تمدید قرارداد با آقای غفوری در دستور کار است و احتمالاً طی روز‌های آینده قرارداد این بازیکن خوب به مدت یک فصل تمدید خواهد شد.

طبق شنیده‌های ما این احتمال وجود دارد که قرار داد سایر بازیکنان به مدت دو سال تمدید شود، اما چون سن وریا بالا رفته باشگاه استقلال احتمالاً قرارداد او را به مدت یک فصل تمدید خواهد کرد. ضمن این که جواد نکونام و فولاد خوزستان هم این بازیکن را می‌خواهند و حتی مذاکراتی در هتل المپیک تهران با او صورت گرفت.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری