کد خبر: ۲۶۲۳۳۵
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۲
متهمان به محض مشاهده پلیس با استفاده از تاریکی هوا از محل متواری شدند که ستوان دوم مصطفی سوسرائی مامور خدوم انتظامی حین تعقیب و گریز سارقان به کابل برق فشار قوی برخورد کرد و به علت شدت جراحت در بیمارستان به خیل همکاران شهیدش پیوست.

شهادت پلیس آزادشهر در عملیات تعقیب و گریز سارقان

ستوان دوم مصطفی سوسرائی مامور انتظامی آزادشهر در حین انجام وظیفه و تعقیب و گریز برای دستگیری سارقان به کابل برق فشار قوی برخورد کرد و به دلیل آسیب شدید وارده به شهادت رسید.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی گلستان گفت: بامداد امروز این همکار وظیفه شناس انتظامی آزادشهر برای بررسی سرقت کابل برق و دستگیری سارقان به یکی از مناطق شهرستان اعزام شد.

سردار محمدسعید فاضل دادگر اظهار داشت: متهمان به محض مشاهده پلیس با استفاده از تاریکی هوا از محل متواری شدند که همکار خدوم انتظامی حین تعقیب و گریز سارقان به کابل برق فشار قوی برخورد کرد و به علت شدت جراحت در بیمارستان به خیل همکاران شهیدش پیوست.

سردار دادگر ضمن تسلیت عروج شهادت گونه ستوان‌دوم سوسرائی، خاطرنشان کرد: جان برکفان ولایت در لباس مقدس پلیس همواره نشان داده‌اند برای دفاع از امنیت و آرامش مردم تا پای جان تلاش خواهند کرد.

وی گفت: ۲ سارق کابل برق با تلاش ماموران انتظامی دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

شهرستان آزادشهر با حدود ۱۰۰ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری