کد خبر: ۲۶۲۲۹۳
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۰
در صورتی که صحت و سلامتی کامل ستاره و ملی پوش سابق آبی پوشان تایید شود، این بازیکن بار دیگر فرصت حضور در تیم سابق خود را پیدا می‌کند.

شرط استقلال برای جذب علی کریمی

علی کریمی در فصل هجدهم رقابت‌های لیگ برتر در انتقالی پر سر و صدا از سپاهان به استقلال پیوست تا جای خالی ستاره جدا شده‌ای به اسم امید ابراهیمی را در این تیم پر کند. اما خیلی زود توانست با پیدا کردن شخصیتی مستقل در این تیم تبدیل به ستاره‌ای جدید برای آبی پوشان شده و در طی دو فصلی که برای این تیم بازی کرد، یکی از برترین هافبک‌های فوتبال ایران شد. درخشش وی در جمع آبی پوشان به اندازه‌ای بود که مورد توجه تیم‌های خارجی قرار گرفته و برای دومین مقطع از فوتبالش لژیونر شود.

گویی لژیونر شدن به علی کریمی نیامده و در دومین مقطع نیز او نتوانست انتظارات را برآورده کرده و این بار در فوتبال قطر با مصدومیت‌هایی مواجه شد و در مجموع نیز در طول یک فصل حضور در قطر و بازی در دو تیم القطر و الدحیل جمعاً نتوانست ۲۰ بازی انجام دهد. این هافبک تکنیکی سپس به به لیگ ترکیه پیوست و در تیم جدیدش فرصت بازی پیدا نکرد.

این هافبک ۲۸ ساله که به دلیل مصدومیت‌های طولانی فرصت حضور در تیم ملی را هم از دست داده است، این روز‌ها به ایران بازگشته و گفته می‌شود یکی از تیم‌هایی که شانس حضور در آن را دارد، استقلالی است که بعد از درخشش در این تیم به لیگ ستارگان قطر راه یافت.

اما استقلالی‌ها هنوز برای به خدمت گرفتن این بازیکن توانمند به جمع بندی لازم نرسیده‌اند. کریمی که از ویژگی‌های مهمی مثل قدرت ارسال پاس‌های کلیدی رو به جلو، رهبری در میانه میدان و توان فوق‌العاده‌ای در شوت زنی برخوردار است، در صورتی شانس بازگشتش به جمع آبی پوشان زیاد می‌شود که آن‌ها از صحت و سلامت بدنی وی اطمینان حاصل نمایند و در این صورت کریمی می‌تواند یکی از مهره‌های تعیین کننده و تاثیر گذاری باشد که می‌تواند در فصل بیست و یکم برای این تیم بازی کند.

آبی‌ها برای ورود جدی به بحث این بازیکن و سایر خرید‌های جدیدشان در انتظار روشن شدن وضعیت سرمربی جدید خود می‌باشند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار داغ
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری
پربازدید ها