کد خبر: ۲۶۲۱۹۶
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۱
کیهان:
امیرحسین شریفی، تهیه کننده سینما گفت: توصیه من به جوانانی که تازه وارد حیطه بازیگری و دنیای سینما شده‌اند این است که فریب زرق و برق‌های ظاهری کشور‌های دیگر را نخورند و دل در گرو مهر وطن داشته باشند و بدانند آن طرف سرابی بیش نیست!

«گلشیفته فراهانی و زهرا امیرابراهیمی درس عبرتی برای سلبریتی‌ها باشند»

به گزارش اعتدال،روزنامه کیهان نوشت: سلبریتی‌های وطن‌فروش و خودفروخته‌ای مانند خانمی که اخیراً در جشنواره فیلم کن جایزه گرفت باید بدانند این جوایزشان پشیزی نمی‌ارزد چرا که به کشور و ارزش‌های ملی کشور خود خیانت کرده‌اند.

روزنامه کیهان در شماره امروز خودش به نقل از امیرحسین شریفی، تهیه کننده سینما نوشت: گلشیفته فراهانی قبل از مهاجرت و ترک وطن نسخه‌ای از فیلم «اشک سرما» با زیرنویس انگلیسی را از من تحویل گرفت، اما خیانت در امانت کرد و آن را در اختیار شرکت‌های پخش خارجی قرار داد! من به تازگی از این ماجرا مطلع شده‌ام و از نظر حقوقی پیگیر خیانت در امانت او هستم.

وی ادامه داد: علاوه‌بر مسئله خیانت در امانت این بازیگر که نتوانست در آن سوی آب‌ها به هیچ جایگاهی برسد نکته‌ای برای من بسیار حائز اهمیت بود و اینکه فهمیدم او خودش فهمیده چه خبطی کرده و هنوز بعد از ۲۰ سال که در آن طرف مرز‌ها زندگی می‌کند با فیلم‌های سینمای ایران روی خود مانور می‌دهد و خود را مطرح می‌کند.

شریفی با بیان اینکه افرادی مانند گلشیفته فراهانی باید درس عبرتی برای سایر سلبریتی‌ها باشند اظهار داشت: سلبریتی‌ها یادشان باشد که اگر روزی از کشور بروند باید برگردند به فیلم‌های ملی و ارزشی که در ایران بازی کرده‌اند چرا که در آن سوی مرز‌ها اصلاً به آن‌ها اجازه عرض‌اندام داده نمی‌شود. این در ایران است که مردمان هنردوستی دارد و به هنرمندان توجه ویژه‌ای می‌شود و هر کس از ایران برود جز پشیمانی و سرخوردگی چیز دیگری عایدش نخواهد شد.

این سینماگر خاطرنشان کرد: سلبریتی‌های وطن‌فروش و خودفروخته‌ای مانند خانمی که اخیراً در جشنواره فیلم کن جایزه گرفت باید بدانند این جوایزشان پشیزی نمی‌ارزد چرا که به کشور و ارزش‌های ملی کشور خود خیانت کرده‌اند.

وی تأکید کرد: توصیه من به جوانانی که تازه وارد حیطه بازیگری و دنیای سینما شده‌اند این است که فریب زرق و برق‌های ظاهری کشور‌های دیگر را نخورند و دل در گرو مهر وطن داشته باشند و بدانند آن طرف سرابی بیش نیست! بازیگری که آن سوی مرز‌ها می‌رود یا باید فراموش شود یا با وطن‌فروشی و برهنه شدن در مقابل دوربین بیگانگان و بازی در فیلم‌های ضداخلاقی، ضدملی و ضددینی بتواند خود را مطرح کند.

شریفی تأکید کرد: خوب می‌دانم که این افراد پشیمان‌تر از پشیمان هستند، اما خود کرده را تدبیر نیست! این‌ها خودشان در منجلابی گرفتار شده‌اند که حتی تصور رهایی از این منجلاب برایشان دشوار است، اما تلاش مذبوحانه می‌کنند که همچنان مورد توجه مردم ایران واقع شوند غافل از آنکه ملت ایران به وطن‌فروشان و خودفروختگان هیچ توجهی نداشته و نخواهند داشت.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری