کد خبر: ۲۶۲۰۲۸
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۷
تلاش برای افزودن محصولات دانش بنیان در سبد کالایی پادیاب طبمدیر عامل جدید شرکت پادیاب طب، وابسته به هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران با بیان اینکه تلاش برای افزودن محصولات دانش بنیان در سبد کالایی این شرکت است، گفت: سطح فعالیت پادیاب طب به زودی افزایش می‌یابد.

به گزارش روابط عمومی هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران، مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت پادیاب طب روز گذشته مورخ ۱۰خردادماه ۱۴۰۱ با حضور علیرضا خدایی مدیر امور مجامع و شرکتهای هیات امناء و جمعی از مسئولان شرکت پادیاب طب و آوای پردیس برگزار شد در این جلسه دکتر مهدی مهدویان صدر به عنوان مدیرعامل جدید شرکت پادیاب طب معارفه و از خدمات دکتر بهنام یوسفی مدیر عامل پیشین شرکت پادیاب طب تقدیر شد.

دکتر مهدویان صدر، مدیرعامل جدید شرکت پادیاب طب در این مراسم با ابراز امیدواری از ادامه روند همکاری خوب با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاههای علوم پزشکی، از زحمات مدیرعامل قبلی تشکر و گفت: ان شاء الله در راستای ارائه خدمات بیشتر ، همه توان خود و شرکت را به کار خواهیم گرفت چرا که افزایش سطح فعالیت شرکت جزء اهداف و برنامه های جدید مدیریت است.

دکتر بهنام یوسفی، مدیر عامل پیشین شرکت پادیاب طب در این مراسم با ارائه گزارشی از فعالیت‌های این شرکت طی چندسال اخیر، اظهار کرد: درچندسال اخیر بعلت پاندمی کرونا شرکت پادیاب طب شبانه روز در جهت کمک به شبکه بهداشت وزارت بهداشت وانجام تست pcr با نازلترین قیمت انجام وظیفه نموده و همکاران و پرسنل شرکت با تمام توان و شبانه روز از ظرفیتهای مجموعه در جهت شناسایی بیماران در استان البرز و تهران و حتی استان مرکزی با انجام آزمایش های مورد نیاز جهت شناسایی بیماری خدمت نموده اند.

در پایان علیرضا خدایی مدیر مجامع و امور شرکتهای هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران ضمن تشکر از زحمات مدیریت قبلی و پرسنل زحمتکش شرکت پادیاب طب ، سخنانی در خصوص اهداف هیات امنای صرفه جویی ارزی مطرح و خاطر نشان کرد : شرکتهای زیر مجموعه می بایست در جهت تحقق این اهداف فعالیت نموده و ان شاء الله نیاز کشور روز به روز به واردات کمتر شود.

وی با بیان اینکه افزایش خطوط تولیدی شرکت، انجام کامل خدمات غربالگری و معرفی محصول دانش بنیان جزء اولویت های مدیریت جدید است، افزود:مدیریت صحیح منابع شرکت خصوصا منابع انسانی، متخصصین و نخبگان در این شرکت دانش محور بسیار مهم تلقی می‌شود.

گفتنی است؛ شركت ﭘادیاب طب با هدف تحقیق، توسعه، تولید و توزیع كیت‌های تشخیصی آزمایشگاهی، فرآورده‌های بافت، سلول و نوترکیب و ارائه دهنده‌ی خدمات آزمایشگاهی تخصصی مورد نیاز بخش سلامت کشور از شرکت‌های وابسته به هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران محسوب می‌شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری