کد خبر: ۲۶۱۹۹۶
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۶
وزارت خارجه رژیم صهیونیستی هفته گذشته از ترس ایران و انتقام خون شهید صیاد خدایی به شهروندانش درباره سفر به ترکیه هشدار داده بود.

اقدام تازه اسرائیل از ترس انتقام ایران در پی ترور شهید صیاد خدایی

رسانه‌های رژیم صهیونیستی روز یک شنبه گزارش دادند که تل آویو قصد دارد کشورهای بیشتری را به لیست هشدار سفر اتباع این رژیم اضافه کند.

کانال ۱۲ رژیم صهیونیستی گزارش داد، به دلیل نگرانی‌های امنیتی مقامات این رژیم از اقدامات ایران، وزارت خارجه در حال بررسی این مساله است که به غیر از ترکیه، اتباعش را از سفر به کشورهای بیشتری منع کند و درباره آن هشدار سفر صادر کند.

کانال ۱۲ این رژیم بدون ذکر منبع، به این نگرانی اشاره کرد که ایران ممکن است در تابستان بخواهد انتقام صیاد خدایی را بگیرد. این گزارش نگفته است که چه کشورهایی برای توصیه منع سفر در نظر گرفته شده‌اند.

این گزارش پس از آن منتشر شده که شورای امنیت ملی رژیم صهیونیستی در ماه گذشته هشدار سفر خود به ترکیه را اصلاح کرد. این شورا اعلام کرده که تهدیدی ملموس برای اسرائیلی‌ها از سوی ایران در ترکیه و کشورهای اطراف وجود دارد.

حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران روز ۹ خرداد، در دیدار با خانواده صیادخدایی با اشاره به اینکه "همه مردم ایران خواهان انتقام خون این شهید هستند" گفت: «ان‌شاءالله انتقام او را از دشمنان خواهیم گرفت.»

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری