کد خبر: ۲۶۱۸۷۷
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۹
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در رابطه با موضوع عدم پرداخت مستمری کامل دختران بازنشستگان نیروهای مسلح گفت: این موضوع به حوزه نیروهای مسلح مربوط است که آنها باید بررسی های خود را انجام داده و به این مساله پاسخ دهند.

توضیحات نایب رئیس کمیسیون اجتماعی درباره عدم پرداخت مستمری دختران بازنشستگان نیروهای مسلح

سیدکریم حسینی در گفت و گو با ایسنا، در رابطه با موضوع عدم پرداخت مستمری کامل دختران بازنشستگان نیروهای مسلح که پیش از این در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی و با حضور مسئولین سازمان تامین اجتماعی و سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح مطرح شده بود، بیان کرد: ظاهرا فقط آنهایی که دختران بازنشستگان نیروهای مسلح هستند این مشکل را دارند، بنابراین پیگیری هایی را در این خصوص انجام دادیم.

وی افزود: همانطور که می دانید این موضوع به حوزه نیروهای مسلح مربوط است که آنها باید بررسی های خود را انجام داده و نتیجه را به ما اعلام کنند، یعنی در سیستم وزارتی نیست که ما از وزیر یا مدیر، آن را سوال کنیم، به همین دلیل مدت هاست که موضوع در آنجا مانده است.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس خاطرنشان کرد: البته در اردیبهشت ماه در آخرین جلسه ای که کمیسیون اجتماعی مجلس با رئیس سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح داشت این موضوع مطرح شد که ایشان گفتند ما موضوع را به ستاد کل نیروهای مسلح فرستاده ایم و آنها باید جواب ما را بدهند تا ما هم اعلام کنیم، بنابراین ستادکل نیروهای مسلح باید به این مساله پاسخ دهد.

۱۰ اردیبهشت ماه سال جاری سیدکریم حسینی در گفت و گو با ایسنا، از بررسی مسائل بازنشستگان نیروهای مسلح در جلسه این کمیسیون خبر داد و گفت: امروز رئیس سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح و رئیس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح در رابطه با مسائل بازنشستگان نیروهای مسلح، در جلسه کمیسیون حضور یافتند و گزارشاتی را ارائه کردند و در رابطه با این موضوعات هم به سوالات و دغدغه های نمایندگان پاسخ دادند.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس افزود: یکی از موضوعات دیگر که به شکل جدی مطرح و توسط نمایندگان عضو کمیسیون از مسئولین سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح خواسته شد، بحث عدم پرداخت مستمری کامل دختران بازنشستگان بود که اعلام کردند طی مکاتبه ای که با ستاد نیروهای مسلح داشته اند منتظر جواب هستند و زمانی که جواب این مطلب را از ستاد گرفتند اعلام کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری