کد خبر: ۲۶۱۸۱۱
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۰
ماجرای فـردی که پس از ۳۰ ساعت گرفتار بـودن از زیر آوار ساختمان متروپل نجات پیدا کرده بود، ساختگی از آب درآمد. ه خراسان نوشت:

پس لرزه‌های گزارش ساختگی صداوسیما از فردی که ۳۰ ساعت زیر آوار بود

از جمله واکنش‌ها به گزارش ساختگی صداوسیما در مورد فردی که ۳۰ ساعت زیر آوار ساختمان متروپل بود می‌توان به این مورد اشاره کرد: «اطلاع‌رسانی زود مهم است ولی دقیق بودن خبر مهم‌تر از سرعتش است چون خبری که زود منتشر شده ولی مشخص شود اشتباه بوده به شدت تخریب‌کننده است.»

ماجرای فـردی که پس از ۳۰ ساعت گرفتار بـودن از زیر آوار ساختمان متروپل نجات پیدا کرده بود، ساختگی از آب درآمد. چون پیش از این تصاویری از این فرد منتشر شده بود که نشان می‌داد او قبلا در حال کمک‌رسانی به مردم در آواربرداری از ساختمان متروپل بوده است. دانشگاه علوم پزشکی آبادان متنی را درباره همین ماجرا منتشر کرد که در بخشی از آن چنین آمده است:

«گزارشگر صداوسیما به محض اطلاع، برای تهیه گزارش در بیمارستان با فرد مصدوم مصاحبه می‌کند که فرد مدعی می‌شود ۳۰ ساعت در زیر آوار بوده در حالی که مشخص می‌شود این فرد از نیروهای مردمی حاضر در محل بوده و برای کمک به داخل حفره ایجادشده می‌رود.»

کاربری نوشت: «اطلاع‌رسانی زود مهم است ولی دقیق بودن خبر مهم‌تر از سرعتش است چون خبری که زود منتشر شده ولی مشخص شود اشتباه بوده به شدت تخریب‌کننده است.»

نام:
ایمیل:
* نظر:
اخبار داغ
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری
پربازدید ها