کد خبر: ۲۶۱۷۲۷
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۶
در پی اعلام یک مورد گزارش آدم‌ربایی یک فرد در شهرستان حاجی‌آباد ، بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

جزییات گروگانگیری در هرمزگان

با اقدام به موقع و هوشمندانه پلیس و دستگاه اطلاعاتی استان کودک ۷ ساله ربوده شده در کمتر از ۲۴ ساعت از چنگال آدم ربایان آزاد و به آغوش خانواده بازگشت.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان صبح امروز (۳۱ اردیبهشت ماه)، در تشریح این خبر بیان کرد: در پی اعلام یک مورد گزارش آدم‌ربایی یک فرد در شهرستان حاجی‌آباد ،بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

سردار غلامرضا جعفری افزود: ماموران با تشکیل اکیپی به محل اعزام وقوع حادثه اعزام که پس از بررسی های میدانی و تحقیقات صورت گرفته مشخص شد یک کودک ۷ ساله از مقابل منزل ربوده و به مکان نامعلومی منتقل شده است.

وی تصریح کرد: آدم ربایان طی تماس تلفنی با پدر کودک تماس تقاضای سه میلیارد تومان پول در ازای آزادی این کودک کردند که پلیس با انجام کار اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های پلیسی محل اختفای آدم ربایان و همچنین محل نگهداری کودک را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان خاطرنشان کرد: با اعزام تیم عملیاتی به محل اختفای آدم ربایان، عملیات آزاد سازی کودک آغاز و ضمن دستگیری آدم ربایان (شامل یک خانم و ۲ آقا) کودک ربوده شده در کمتر از ۲۴ ساعت در سلامت کامل آزاد و به آغوش خانواده بازگشت و متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی و تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری دیگر متهمان این پرونده ادامه دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری