کد خبر: ۲۶۱۷۱۳
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۳
یکی از دغدغه های روپوش پزشکی زنانه و مردانه وجود آلودگی های احتمالی در محیط کار است و استفاده از روپوش مناسب برای رفع و دفع آلودگی آن از بزرگترین مشکلات استفاده کنندگان از لباس بیمارستانی است.

 باتوجه به فعالیت های روزمره پزشکان و پرستاران و خستگی ناشی از کار سخت داشتن یک روپوش پزشکی مناسب و راحت برای کار روزانه ضروری است.

یکی از دغدغه های روپوش پزشکی زنانه و مردانه وجود آلودگی های احتمالی در محیط کار است و  استفاده از روپوش مناسب برای رفع و دفع آلودگی آن از بزرگترین مشکلات استفاده کنندگان از لباس بیمارستانی است.

بیشتر  بیمارستانها و کلینیک های زیبایی برای جلوگیری از این آلودگی ها از روپوش مناسب محل کار خود استفاده می کنند.

 تولید روپوش های پزشکی مناسب برای جلوگیری از لک خون، روغن، چرک و آلودگی های در کارهای بیمارستان ، کلینیک زیبایی ، دندانپزشکی و آزمایشگاهها در توجه تولیدی روپوش پزشکی سیمد قرار گرفته و با اجرای طرحهای بی نظیر و دوخت با کیفیت و از همه مهمتر پارچه درجه یک تولید ایران قرار گرفته است.

روپوش پزشکی

تولیدی روپوش پزشکی سی مد هر روز بیشتر و بیشتر بدنبال بهبود محصولات و تولیدات خود در راستای رضایت مشتریان است تا بتواند روپوش پزشکی مردانه و روپوش زنانه با طرحها و رنگهای متفاوت برای انواع مشاغل و اصناف تولید کند.

از کجا روپوش پزشکی با قیمت و کیفیت مناسب بخریم؟

 تولیدی روپوش پزشکی سی مد با بیش از نیم قرن تجربه در  تولید البسه اداری تولید کننده انواع روپوش پزشکی ، اسکراب مردانه ، اسکراب زنانه ، کلاه پزشکی، روپوش پرستاری ، لباس کلینیک زیبایی ، روپوش سفید دانشجویی برای پزشکان، بیمارستان‌ها،‌ پرستاران،‌ آزمایشگاهها ، آرایشگاهها ، کلینیک های زیبایی ، سالن های زیبایی و صاحبان کارگاه‌های تولیدی با تضمین کیفیت محصولات خود است.

تولیدی روپوش پزشکی سی مد روز های جمعه باز است

روز های شنبه تا پنجشنبه همه روزه از ساعت 8:30 الی 20:30، و ایام تعطیل و جمعه ها باز است.

همچنین می توانید به صورت غیر حضوری می توانید از طریق سایت و یا تلفنی خریداری کنید.

   موبایل: 09124778848  -  09126853763  

لباس کلینیک زیبایی

روپوش پزشکی مناسب کدام است؟

روپوش مناسب به آن دسته از روپوش ها گفته می شود که :

1- در شستشوی مداوم  روزانه کیفیت خو د را از دست ندهد و موجب نگرانی مصرف کننده از آسیب دیدن پارچه نباشید .

2- روپوش دارای دوخت مناسب باشد.

3- روپوش پزشکی دارای برش مناسب باشد

4- شرکت تولید کننده در قبال ان متعهد به کیفیت باشد.

5- تنخور مناسب داشته باشد.

6- لباس با شأن حرفه پزشکی تناسب داشته باشد.

7- طراحی لباس به گونه ای باشد که دانشجو بتواند به راحتی به وظایفش بپردازد.

 8- لباس باید به اندازه کافی بلند باشد تا شكم و پشت و قفسه سينه را پوشش دهد.

9 - ایمنی استفاده کننده را تأمین کند.

10- لباس باید جیب داشته باشد تا استفاده کننده از آن برای حمل لوازم مورد نیاز استفاده کند.

خرید آنلاین روپوش پزشکی

 امروزه با افزایش مشغله و کار های روزمره ، ترافیک و شلوغی خیابان ها، آلودگی و نیز دوری مسافت ها قطعا خارج شدن از محیط کاری و زندگی و به دنبال خرید روپوش پرستاری باید در سطح شهر برای ساعت ها در حال گشت زدن در کوچه و بازار باشیم.

در دوسال اخیر و با پیدایش ویروس کرونا بیشتر تولید کنندگان و فروشگاهها به دلیل کم شدن مراجعات حضوری و با پیشرفت تکنولوژی فروشگاه های آنلاین و فروش به صورت چشم گیر افزایش یافت و دیگر لازم نیست برای خرید از منزل خارج شویم.

امروزه فروشگاه های اینترنتی فروش روپوش پزشکی با استفاده از اندازه گیری مناسب و قرار دادن آن در سایت ما می توانیم سایز دقیق خود را با تولید کننده هماهنگ کنیم و بدون مراجعه به فروشگاه سایز مناسب و مدل خود را سفارش دهیم.

در زمینه فروش البسه بیمارستانی فروشگاه های زیادی از جمله فروشگاه اینترنتی روپوش پزشکی  سی مد ، روپوش دانشجو ، روپوش بصیرت می توان نام برد.

لباس پزشکی مردانه

خرید روپوش پزشکی در اینستاگرام 

اینستاگرام یکی از مهمترین شبکه های مجازی است که اکثر افراد در دنیا در آن فعالیت می کنند.

اینستاگرام شبکه اجتماعی ، یکی از محبوبترین و مورد توجه ترین شبکه های اجتماعی در جهان است که بیش از میلیون ها کاربر دارد.

اینستاگرام در ایران بیش از 40 میلیون کاربر دارد و این یک بازار بسیار فوق العاده برای کسب درآمد از اینستاگرام برای همه افراد است.

اینستاگرام به دلیل قابلیت های فوق العاده و پتانسیلی که دارد به خوبی میتواند تمامی نیاز های کاربران را در دنیای حال حاضر برطرف کند.

برای خرید روپوش در اینستاگرام از کجا شروع کنیم؟

خیلی از کاربران که قصد خرید از اینستاگرام داردند اما نمیدانند از کجا شروع کنند!

خب برای خرید روپوش پزشکی ، روپوش کلینیک زیبایی ، لباس پرستاری کافیست پیج  مانتو فرم (mantoform) را در اینستاگرام خودتان شرچ کنید و وارد پیج روپوش سی مد شوید.

آدرس سایت س مد :  www.30mod.com

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری