کد خبر: ۲۶۱۴۱۲
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۸
امروز زمانی مهد های کودک، پیش دبستانی ها و دبستان های تهران تعطیل اعلام شد که کودکان در محل تحصلشان حاضر شده بودند و معلمان و مدیران نیز در محل حضور یافته بودند. اعلام تعطیلی از سوی استانداری تهران بعد از ساعت 8 صبح بوده است در حالی که در تهران مدیران، معلمان و محصلان قبل از ساعت 7 و 30 دقیقه روانه مدارس مس شوند. این یعنی نوشدارو پس از مرگ.

پایگاه اطلاع رسانی اعتدال- درحالی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران از تعطیلی مهدهای کودک، پیش دبستانی ها و دبستان‌های استان تهران به دلیل قرارگیری شاخص هوا در وضعیت ناسالم خبر داد که عملا مدارس به فعالیت پرداخته بودند و معلمان و محصلان در مدارس حاضر شده بودند. و اکنون سوال اینست که ایا استانداری تهران به پیش بینی های سازمان هواشناسی اعتماد دارد یا خیر؟ آیا آلودگی هوای تهران پیش بنی شده بود یا خیر؟ چگونه استانداری تهران ساعت 8 صبح مطلع می شود که هوای تهران آلوده شده است. گویا آقایان در استانداری فقط به چشم های خود اطمینان دارند. 

عابد ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به پایداری هوا و قرار گیری شاخص در وضعیت ناسالم در شهر تهران گفت: مهدهای کودک، پیش دبستانی ها و دبستان‌های استان تهران امروز(یکشنبه) تعطیل هستند و فعالیت ورزشی در محیط های باز برای دانش آموزان مقاطع متوسطه نیز نباید انجام شود.


وی تاکید کرد: تصمیم گیری برای فردا باتوجه به بررسی شاخص کیفیت هوا در ساعات آینده اطلاع رسانی خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری