کد خبر: ۲۶۱۳۹۸
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۸
فارس رسانه آلمانی از کلمه جالبی برای توصیف ستاره ایرانی بایرلورکوزن استفاده کرد.

سرمایه گذاری لورکوزن روی سردار آزمون

امروز شنبه در چارچوب هفته سی و سوم بوندس لیگای آلمان، بایر لورکوزن میهمان هوفن‌هایم خواهد بود تا با یک برد سهمیه لیگ قهرمانان اروپای خود را تثبیت کند. در همین رابطه سایت «ligainsider» آلمان به تمجید از سردار آزمون ستاره ایرانی لورکوزن پرداخت و نوشت: قبل از انتقال سردار آزمون از زنیت سن پترزبورگ به بایرلورکوزن مشخص بود که او در درجه اول به عنوان یک تقویت کننده برای فصل آینده در نظر گرفته شده است.

مهاجمی که در روز‌های ابتدایی حضورش در لورکوزن با تعدادی از مشکلات سلامتی (آسیب رباط، چندین بیماری) دست و پنجه نرم کرد و به دلیل غیبت‌های متعدد در منطقه تهاجمی لورکوزن مجبور بود هرچه سریعتر سرعت خود را بالا ببرد. او در نهایت تبدیل به یک سیب زمینی داغ (اصطلاح آلمانی) برای لورکوزن نهایی شد.

در همین رابطه سیوان سرمربی لورکوزن، گفت: سردار از نظر بدنی پیشرفت خوبی داشته است. ما روی او خیلی سرمایه گذاری کرده ایم. دیدیم که او از تجربه و فیزیک خاصی برخوردار است. البته هم تیمی هایش هم سعی کردند هر چه سریعتر او را ادغام کنند. او با عملکرد خوب خود توانست این کار را انجام دهد.

آزمون به عنوان مهاجم در کنار پاتریک شیک در پیروزی ۴-۱ مقابل گریترفورت (یک گل، یک پاس گل) بازی کرد و سپس مقابل آینتراخت فرانکفورت (۲-۰) از ابتدا در ترکیب تیم بود. او به احتمال زیاد این نقش را دوباره بازی امروز مقابل هوفنهایم بازی خواهد کرد.

سرمربی لوزکون تاکید کرد: ما همیشه تاکید کرده‌ایم که موقعیت دهم برای بازی ما به‌عنوان رابط بین خط میانی و حمله بسیار مهم است. البته ما بازیکنی مثل فلوریان ویرتس داریم که واقعا دلتنگش هستیم. آزمون این مهارت را دارد که نقش را کمی متفاوت تفسیر کند. اما او می‌تواند در این شکاف‌ها موفق عمل کند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری