کد خبر: ۲۶۱۳۷۷
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۱
همچنین حازم قاسم سخنگوی جنبش حماس در توئیتی نوشت عملیات شهادت طلبانه در شرق تل آویو بخشی از خشم ملت ما علیه رژیم صهیونیستی و شهرک نشینانش به سبب تجاوزات مداوم به مسجد الاقصی بود.

حمله جدید به اسرائیلی ها

رسانه‌های اسرائیلی اعلام کردند دست کم سه شهرک نشین اسرائیلی از سوی دو فلسطینی با سلاح سرد در شهرک العاد در نزدیکی تل آویو کشته شدند. همچنین هشت تن دیگر زخمی شدند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری یونیوز؛ همچنین حازم قاسم سخنگوی جنبش حماس در توئیتی نوشت عملیات شهادت طلبانه در شرق تل آویو بخشی از خشم ملت ما علیه رژیم صهیونیستی و شهرک نشینانش به سبب تجاوزات مداوم به مسجد الاقصی بود.

این عملیات اجرای عملی این گفته است که مقدسات ما خط قرمز است و ملت ما با تعرض به آن کنار نخواهد آمد و این ملت با تمام توان و داشته‌های خود و با فداکاری از آن دفاع خواهد کرد.

کانال تلگرامی شبکه خبری قدس نیز با انتشار تصاویری نوشت مساجد غزه به نشانه شادمانی از اجرای عملیات شهادت طلبانه العاد فریاد تکبیر سر دادند.

همچنین خبرگزاری سما به نقل از کانال ۱۴ رژیم صهیونیستی با انتشار تصاویری از ورود ایتمار بن غفیر عضو کنست رژیم صهیونیستی به محل وقوع عملیات العاد اعلام کرد صهیونیست‌ها خواهان استعفای نفتالی بنت شدند.

خبرگزاری آناتولی ترکیه هم نوشت: بر اثر حمله مسلحانه در شهر العاد اسرائیل دست‌کم 3 نفر کشته شدند.

بنابه گزارش شبکه کان اسرائیل٬ دست‌کم 3 نفر بر اثر حمله مهاجمان مسلح در شهر العاد این کشور کشته و 4 تن دیگر زخمی شدند.

بر این اساس٬‌ پلیس اسرائيل عملیاتی را برای دستگیری عاملان این حمله که دو نفر بودند٬ آغاز کرده است.
از سوی دیگر پلیس اسرائیل طی بیانیه‌ای اعلام کرد که نیروهای تقویتی از مناطق اطراف به این محل اعزام شده‌اند.

در این بیانیه اطلاعاتی درباره هویت مهاجمان این حادثه ارائه نشده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری