کد خبر: ۲۶۱۳۳۹
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۵
سرپرست فدراسیون فوتبال:
نیاز جدی به کمک داریم، چراکه این تیم ملی برای هشتاد میلیون ایرانى است.

امکان بازی با تیم‌های اروپایی را نداریم

سرپرست فدراسیون فوتبال در شامگاه عید سعید فطر میهمان برنامه گفت و گوى ویژه خبرى بود.

به گزارش اعتدال، میرشاد ماجدی در ابتداى این برنامه در خصوص شرایط بازی‌های دوستانه پیش‌روی تیم ملی و بودجه در اختیار فدراسیون فوتبال گفت: گفته شده قرار است هفت بازی دوستانه انجام شود که نمیدانم این عدد ازکجا آمده است. سرمربی تیم ملی برنامه خود را ارایه داده که با محوریت دبیرکل پیش خواهد رفت. کارها توسط روابط امور بین‌الملل انجام می‌شود و بحث وجود دلالی در این موضوع صحت ندارد. ما باید در فیفا دى هاى پیش روى که خرداد و شهریور ماه است بازی هاى دوستانه مورد نظر را برگزار کنیم. همه در تلاش هستیم و به نتایج خوبی رسیدیم. در این بین نام تیم‌ها را اعلام نمى‌کنیم تا قرارداد نهایی شود چون برخی از داخل و خارج از کشور شیطنت می‌کنند تا این بازیها انجام نشود.

سرپرست فدراسیون همچنین گفت: ما در تیم ملی و فدراسیون فوتبال بیش از هر چیز به آرامش نیاز داریم و برخی مسایل عنوان شده بی اساس است. این مسائل کمکى به فوتبال ما نمى کند خصوصا در این موقعیت حساس.

وی‌ ادامه داد: در حال حاضر نیاز جدی به کمک داریم، چراکه این تیم ملی برای هشتاد میلیون ایرانى است. از مجلس شورای اسلامی برای قرار دادن ردیف بودجه برای فدراسیون‌ تشکر میکنم همینطور از حجت الاسلام رییسی رییس جمهوری که در دیدار با ایشان قول مساعدی برای حمایت از تیم ملی داده شد.

سرپرست فدراسیون فوتبال تصریح کرد: باید از نمایندگان محترم مجلس و دولت به خاطر داشتن دغدغه تیم ملی تشکر کنم. اعداد اعلامی از سوی نمایندگان برای کمک به تیم ملی خوب است اما حقیقتا کافی نیست. امیدواریم از سوی دولت هم کمک هایى انجام شود. فدراسیون فوتبال فقیر نیست اما پول‌هایش در اختیارش نیست. شاید حدود یکصد و هفتاد میلیارد تومان برای تدارک مناسب تیم ملی نیاز داریم.

برای جذب حامیان مالی هم نیاز به برگزاری مزایده، انتشار فراخوان و مراحل مربوطه داریم که زمان کافی برای آن نیست و اگر بشود این کار را به صورت ترک تشریفات پیش ببریم قطعا کمک بزرگی میشود. در حال حاضر فراخوان البسه را هم منتشر کردیم و امیدواریم نهادهای نظارتی اجازه بدهند تا با ترک تشریفات کار را با سرعت پیش ببریم چون فرصت کافى در اختیار نداریم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری