کد خبر: ۲۶۱۱۲۶
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۹
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک نیمه سنگین و پرحجم در جاده چالوس و محور فیروزکوه خبر داد.

ترافیک نیمه سنگین در چالوس

سرهنگ احمد شیرانی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور گفت: در حال حاضر و برابر گزارش های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس در سراسر کشور، شاهد ترافیک پرحجم و نیمه سنگین در مسیر جنوب به شمال محور چالوس حدفاصل نساء تا سه راهی دیزین و محدوده‌های تونل کندوان و سیاه بیشه هستیم. همچنین ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه در محدوده گیلاوند نیز پرحجم اما روان گزارش شده است.

وی با بیان اینکه ترافیک آزادراه کرج - قزوین در محدوده های مهرشهر، حصارک و گلدشت نیز پرحجم اما روان است، گفت: در دیگر جاده های کشور مشکل و گره ترافیکی خاصی گزارش نشده و تردد به آرامی در حال انجام است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره وضعیت جوی جاده ها نیز گفت: هیچ مشکل و پدیده جوی در جاده های کشور گزارش نشده است. تنها توصیه ما در این خصوص به رانندگان این است که با توجه به گرمای هوا در هنگام رانندگی به ویژه در جاده های کویری حتما دقت کافی را به مسیر داشته و استراحت کنند.

شیرانی با اعلام شماه تلفن ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست که قبل از آغاز سفر با این شماره تماس گرفته و با اطلاعات به دست آمده از وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها بهترین برنامه‌ریزی را برای سفر خود انجام دهند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری