کد خبر: ۲۶۱۱۱۳
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۷
آن‌ها پس از ورود به آپارتمان با اجساد مادر و دختری مواجه شدند که در سالن پذیرایی افتاده بودند. کنار اجساد پدر خانواده که حالت عادی نداشت با دست و پای خون آلود نشسته و به آن‌ها خیره شده بود.

تماس پسرخردسال با عمه راز جنایت را فاش کرد

«پدرم زخمی شده و حالش خوب نیست، مادر و خواهرم هم در سالن پذیرایی خوابیده‌اند و بیدار نمی‌شوند.» این تماس عجیب پسر ۷ ساله با عمه‌اش راز جنایتی هولناک در پایتخت را فاش کرد. جنایتی که در جریان آن مردی همسر و دختر نوجوانش را به قتل رساند.

به گزارش اعتدال، بامداد دیروز سه‌شنبه، تلفن قاضی محمد حسین زارعی بازپرس ویژه قتل به صدا درآمد تا مأمور کلانتری ۱۶۴ قائم گزارش قتل ۲ نفر را به او اعلام کند. به‌دنبال این تماس، بازپرس جنایی به همراه تیمی از مأموران تجسس پلیس آگاهی در محل حادثه که طبقه اول ساختمانی در شمال شرق پایتخت بود حضور یافتند.
آن‌ها پس از ورود به آپارتمان با اجساد مادر و دختری مواجه شدند که در سالن پذیرایی افتاده بودند. کنار اجساد پدر خانواده که حالت عادی نداشت با دست و پای خون آلود نشسته و به آن‌ها خیره شده بود. هنوز به درستی مشخص نبود ماجرا از چه قرار است و تیم جنایی در ادامه دریافت که مقتولان مادر ۴۷ ساله و دختر ۱۵ ساله خانواده هستند که آثار کبودی روی گردنشان نشان می‌داد که آن‌ها بر اثر خفگی جانشان را از دست داده‌اند. صحنه قتل نشان می‌داد که عامل این دو جنایت کسی جز پدر خانواده نیست که در همان ابتدا بازداشت شد. در محل جنایت خواهر قاتل نیز حضور داشت ووحشت زده بود.

او کسی بود که پلیس را از این جنایت هولناک باخبر کرده بود. او گفت: چند ساعت پیش پسر ۷ ساله برادرم به من زنگ زد و گفت که حال پدرش خوب نیست. او ادامه داد که پدرش زخمی شده و مادر و خواهرش نیز خوابیده‌اند. بعد از من خواست تا خودم را به خانه‌شان برسانم.

او ادامه داد: پس از این تماس با برادرم تماس گرفتم که متوجه شدم حالت نرمالی ندارد. او از من خواست به خانه‌اش بروم و پسرش را با خودم به خانه‌ام ببرم تا چند روزی پیش من باشد. تماس مرموز برادرزاده‌ام و حرف‌های عجیب برادرم وحشت به جانم انداخت. من که به‌شدت نگران شده بودم خودم را به خانه برادرم رساندم و با صحنه هولناکی مواجه شدم. آنطور که متوجه شدم برادرم، همسر و دخترش را به قتل رسانده و اقدام به‌خودزنی کرده بود.

مرد ۵۷ ساله به دست‌ها و پاهایش آسیب رسانده و خودش را زخمی کرده بود. او که به‌نظر می‌رسید شرایط روحی مناسبی ندارد سکوت کرده بود و حرفی نمی‌زند. مأموران در ادامه به سراغ پسر ۷ ساله خانواده رفتند. کسی که ظاهرا شاهد جنایت پدرش بوده است. او در شوک بود و تنها چند جمله به مأموران پلیس گفت. من صبح به مدرسه رفتم و وقتی به خانه برگشتم فکر کردم مادر و خواهرم داخل پذیرایی خوابیده‌اند. بعد پدرم خودش را زخمی کرد. من ترسیده بودم و چندین ساعت همانجا نشسته بودم. تا اینکه پدرم از من خواست به عمه‌ام زنگ بزنم و از او بخواهم به‌دنبال من بیاید و مرا با خودش به خانه‌اش ببرد.

شواهد حکایت از این داشت که مرد میانسال که بازنشسته بود، پس از قتل همسر و دختر اقدام به‌خودزنی کرده است. به‌گفته تیم پزشکی قانونی حدود ۲۴ تا ۴۸ ساعت از جنایت می‌گذشت و در همه این مدت پسربچه ۷ ساله در خانه و کنار اجساد مادر و خواهرش بوده است.

در ادامه تحقیقات سرانجام عامل جنایت به حرف آمد و چند جمله به تیم جنایی گفت. او توضیح داد: من همسر و دخترم را به قتل رساندم. وی ادامه داد: مدتی بود با همسرم دچار اختلاف شده بودم. او پشت سر من حرف می‌زد و بدگویی می‌کرد تا اینکه چند روز قبل متوجه شدم همسرو دخترم برایم پاپوش درست کرده‌اند. از دست آن‌ها به‌شدت عصبانی شدم و تصمیم گرفتم آن‌ها را تنبیه کنم. اصلا نمی‌دانم چه شد که آن‌ها را خفه کردم و جانشان را گرفتم. پس از این حادثه اقدام به‌خودزنی کردم تا به زندگی خودم پایان بدهم.

تحقیقات نشان می‌دهد که متهم به قتل اعتیاد به مواد‌مخدر ندارد، اما با توجه به شرایط موجود این احتمال مطرح شده که او شرایط روحی مناسبی نداشته است. هم‌اکنون او برای درمان به بیمارستان منتقل شده و اجساد نیز به پزشکی قانونی. تحقیقات نیز در این زمینه برای مشخص شدن جزئیات بیشتر ادامه دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری