کد خبر: ۲۶۱۰۸۳
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۹
دوست عزیز اگر شما به دنبال مسیری برای ادامه تحصیل در اروپا از جمله کشور انگلیس می باشید، پیشنهاد می کنم اگر اطلاعات جامعی در خصوص شرایط تحصیل در انگلستان ندارید، تا انتهای مقاله ما را همراه کنید تا بیشتر با این مسیر آشنا شوید.

در ادامۀ این پست قصد داریم به برخی از پرسش های رایج شما در خصوص شرایط أخذ ویزا و اعزام دانشجو و تحصیل در انگلیس می پردازیم. ضمن آنکه در ابتدا به بررسی وضعیت جغرافیایی و معرفی تعدادی از دانشگاه های برتر کشور انگلستان می پردازیم. انگلیس با عنوان بریتانیای کبیر از جمله کشورهای اروپای غربی محسوب می شود. اروپای غربی متشکل از 4 ایالت همچون اسکاتلند، انگلستان، ولز و ایرلند شمالی می باشد که انگلیس از سوی شمال با کشور اسکاتلند و از سوی غرب با کشور ولز هم مرز می باشد. پایتخت کشور انگلستان شهر لندن است که از جمله شهرهای بزرگ با قدمت تاریخی طولانی برخوردار می باشد. برای آنکه ادامه تحصیل در انگلستان را داشته باشید، کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط جغرافیایی، فرهنگی و وضعیت دانشگاه های برتر و متوسط در انگلیس برای شما عزیزان حائز اهمیت خواهد بود. از شهرهای مطرح و درجه یک کشور انگلیس می توان به لندن، منچستر، لیورپول، بیرمنگام و ... اشاره نمود. هر کدام از آنها متشکل از کالج های برتر در سطح جهانی می باشند که طرفداران زیادی دارند.

تحصیل در انگلستان

شرایط أخذ پذیرش و تحصیل در انگلیس

به طور کلی شرایط أخذ پذیرش و تحصیل در انگلستان متناسب با مقاطع تحصیلی متفاوت است. از این رو أخذ مشاوره با کارشناس فنی و حقوقی مؤسسه بین الملی راد می تواند شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نماید. تا کنون افراد زیادی توانسته اند از طریق شرایط تحصیلی در انگلیس جهت مهاجرت به انگلستان و دیگر کشورها استفاده نمایند. البته دارای یک سری نکات مهم و کلیدی است، در مدت زمان کوتاهی که در اختیار داریم به برخی از موارد مهم آن می پردازیم.

تحصیل در انگلستان در مقطع آموزش ابتدایی از سن 5 سالگی آغاز می گردد. کشور انگلستان از سطح آموزش بالایی برخوردار است و سالیانه افراد زیادی علاقه مند به تحصیل فرزندان خود در مدارس و دانشگاه های برتر این کشور می باشند. از این رو متناسب با رده سنی کودکان، مهمترین مسئله حفظ امنیت آنان برای والدین به شمار می رود. به طور کلی کالج های این کشور از سطح امنیت بالایی برخوردار است چون متشکل از دروبین های مدار بسته جهت کنترل قسمت های مختلف کالج می باشند. در ادامۀ مقاله به موضوع هزینۀ تحصیل در انگلیس در رده های سنی مختلف (سنین 5 الی 7 سالگی و سنین 7 الی 11 سالگی) می پردازیم. آغاز دورۀ تحصیلی در کشور انگلستان از سپتامبر آغاز و تا پایان ماه ژوئن به اتمام می رسد.

تحصیل در انگلستان برای مقطع آموزش متوسطه مشمول سنین 11 الی 14 سالگی و 14 الی 16 سالگی می شود. از این رو بسیاری از خانواده ها علاقه مند به ادامه تحصیل فرزندان خود در این کشور اروپایی می باشند. دروس متعددی چارچوب اصلی دوره های تدریس در کالج های مقطع متوسطه را به خود اختصاص می دهد که می توان به ریاضیات، انگلیسی، علوم (زیست، شیمی، فیزیک و ...)، تاریخ، جغرافیا، هنر، ورزش، موسیقی، فناوری اطلاعات، مطالعات تجاری و ... اشاره نمود. عمدتاً دانشجویان بایستی 9 الی 11 درس را در برنامه های تحصیلی خود داشته باشند تا در نهایت بتوانند مدرک GCSE را در مدت زمان 2 سال سپری نمایند. در بخش بعدی به شرایط تحصیل دوره های تکمیلی در انگلستان می پردازیم.

مراحل تحصیل در انگلستان

همانطور که از ابتدای این پُست بدان اشاره نمودیم، شرایط تحصیل در انگلستان متناسب با سنین و مقاطع تحصیلی متفاوت است و مؤسسه بین الملی راد با تمام مسائل حقوقی در این حوزه آشنایی کامل دارند و می توانند به صورت حرفه ای خدمات مشاوره ای رایگان ارائه دهند. شرایط تحصیل در انگلیس بهترین فرصت برای علاقه مندان به ادامه تحصیل در کشورهای اروپایی می باشند. پس از گذراندن دورۀ GCSE، دانش آموزان بایستی برای تحصیلات دانشگاهی دوره های A-Level و یا Foundation را طی 2 الی 4 سال کسب نمایند. خیلی از دانشجویان به واسطۀ ویزای تحصیلی در انگلیس تلاش می کنند در دانشگاه های معتبر مدارج علمی خود را کسب نمایند. در همین راستا افراد بالای 17 سال که قصد تحصیل در انگلستان را دارند، بایستی مدرک زبان انگلیسی حداقل آیلتس با نمره 5 را داشته باشند. در همین راستا مؤسسه بین الملی راد با در اختیار مشاوران حقوقی حرفه ای می توانند شما را با کلیۀ شرایط و مراحل تحصیل در انگلیس آشنا سازند. شما متقاضیان گرامی می توانید مدارک تحصیلی خود به کادر مجرب موسسه بین الملی راد ارائه دهید تا این مجموعۀ معتبر با در اختیار داشتن وکلای مجرب و توانمند، از طریق کالج و مدارس برتر انگلیس تأییدیه پذیرش دریافت کنند.

شرایط تحصیل در انگلستان بدون مدرک زبان

در حال حاضر أخذ ویزای تحصیلی در انگلیس بدون مدرک زبان در مقاطع مختلف تحصیلی برای افراد مهیا می باشد. در همین راستا مدت زمان أخذ ویزای تحصیل در انگلستان به عنوان یکی از پرسش های مهم این افراد محسوب می شود که می توانید به صورت تخصصی با مشاوران حقوقی و مجرب موسسه بین الملی راد مشورت نمائید. این مجموعۀ معتبر سال های متوالی است که توانسته با کادری مجرب و توانمند، هر گونه خدماتی را در خصوص أخذ ویزای تحصیلی در انگلستان ارائه می دهند.

مدارک هویتی، مدارک تحصیلی، رزومه فعالیت و هدف از ادامۀ تحصیل در انگلیس، معرفی نامه از اساتید سابق، پرینت بانکی، مدارک مورد نیاز جهت تعیین تمکن مالی فرد و تکمیل فرم پذیرش جهت أخذ ویزای تحصیل انگلستان از جمله مدارک مورد نیاز جهت پذیرش تحصیلی به شمار می روند که جهت أخذ ویزای تحصیلی باید توسط یک مشاور حقوقی مجرب تنظیم گردد.

کار در انگلستان

فاکتورهای تعیین هزینه تحصیل در انگلستان

هزینۀ تحصیل در انگلستان ارتباط مستقیم با مقطع تحصیلی که فرد قصد ادامه تحصیل در آن حوزه را دارد، صورت می گیرد. در عین حال هزینۀ تحصیل در انگلیس بر اساس دانشگاه و وضعیت تحصیلی شما تعیین می گردد. ضمن آنکه شرایط زندگی و موقعیت محل سکونت و مسائل مرتبط به امرار و معاش از دیگر موارد مهمی هستند که بر روی هزینه های کلی فرد تأثیرگذار می باشد. دانشگاه آکسفورد و دانشگاه کمبریج از جمله دانشگاه های رقابتی است که سالیانه دانشجویان متعددی را از کشورهای مختلف پذیرش دارد و هزینۀ تحصیل در هر کدام از دانشگاه های برتر متفاوت است. مدت زمان تحصیل در مقطع لیسانس حدود 3 سال است که نیاز به ارائه مدرک زبان آیلتس با حداقل نمرۀ 6 می باشد و متناسب با موقعیت و محل تحصیل تقریباً بین 10 الی 20 هزار پوند می باشد. مدت زمان تحصیل در مقطع فوق لیسانس در انگلستان طی یک الی یک و نیم سال سپری می شود که دانشجویان بایستی حداقل نمرۀ 6.5 را داشته باشند. متوسط هزینۀ تحصیل در مقطع فوق لیسانس بالای 25 هزیار پوند است که البته ارتباط مستقیم با محل اقامت و مسائل شخصی شما دارد. جهت مشاورۀ تخصصی و کسب اطلاعات دقیق در خصوص برآورد هزینه های تحصیل در انگلستان می توانید با کارشناسان حقوقی مؤسسه بین الملی راد تماس حاصل فرمائید. این مجموعۀ معتبر دارای سابقۀ درخشان در حوزۀ خدمات مهاجرتی بخصوص مهاجرت تحصیلی می باشد و از آخرین قوانین و شرایط إتخاذ شده مطلع می باشند.

https://digivisa.ir/

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری