کد خبر: ۲۶۱۰۰۹
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۴
اگرچه دلار و سکه روزهای پنج شنبه و جمعه با حرکت آرامی در مسیر نزولی قرار گرفتند اما خودرو متاثر از شرایط هفته پیش دلار، در مدار صعودی دنبال شد.

شدت گرفتن خروج پول از بورس

در بازار طلا، سکه و ارز شاهد عقب نشینی آرام بودیم . طلای جهانی اگر چه در محدوده ۱۹۷۳ دلار در حرکت است اما سکه به کف ۱۳ میلیون تومان برگشته است. دلار نیز در محدوده نوسانی زیر ۲۸ هزار تومان (۲۶ تا ۲۷ هزار تومان) در نوسان است. گزارش های رسیده از وین نشان می‌دهد دو طرف در رایزنی برای رسیدن به توافق هستند. همچنان تردیدها درباره رسیدن به توافق وجود دارد اما گزارش های امیدوارکننده هم وجود دارد. معاملات امروز می تواند در همین محدوده کانالی برای دلار و سکه دنبال شود.

در بازار سهام شاخص ها در هفته چهارم فروردین با بازدهی متفاوت روبه رو شدند؛ بدین ترتیب شاخص کل بورس با بازدهی منفی ۰.۶۵ درصد و شاخص کل هم وزن (در بورس) با بازدهی مثبت ۱.۴۸ درصد و شاخص کل فرابورس نیز با بازدهی مثبت ۰.۷۵ درصد روبه رو شد. البته همزمان با بازدهی متفاوت شاخص ها، متوسط ارزش معاملات خُرد در بازار سهام در هفته سوم کاری فروردین با افت ۱۷ درصدی نسبت به هفته ماقبل ۵.۸ همت برآورد شد. در هفته ای که سپری شد از توان خرید حقیقی ها کاسته و بر توان فروش حقیقی ها افزوده شد. همچنین خروجی پول حقیقی ها نیز چه در بورس و چه در فرابورس شدت گرفت. معاملات امروز اگر متناسب با رفتار روز چهارشنبه هفته گذشته بازار سهام دنبال شود، می توان شاهد تحرکات جدیدی برای صعودی شدن شاخص ها در بورس و فرابورس بود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری