کد خبر: ۲۶۰۹۵۷
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۶
فرزند استاد فاطمی نیا گفت: در حال حاضر حال استاد مساعد نیست، هوشیاری ایشان بسیار کم است و در بخش ICU بستری هستند و از مردم می خواهیم برای استاد دعا کنند.

حال استاد فاطمی‌نیا وخیم شد + عکس

حجت الاسلام و المسلمین فاطمی نیا، استاد برجسته اخلاق در حال حاضر با شرایط سخت و هوشیاری پایین در بیمارستان بستری هستند.

فرزند استاد فاطمی نیا اظهار داشت: استاد فاطمی نیا مجدداً به بیمارستان منتقل شدند و حال مساعدی ندارند، ایشان به دلیل تشدید بیماری که داشتند، از روز گذشته به بیمارستان منتقل شدند و طبق نظر پزشکان در بیمارستان بستری خواهند بود تا به وضعیت پایدار برسند.

وی بیان کرد: در حال حاضر حال استاد فاطمی نیا مساعد نیست، هوشیاری ایشان بسیار کم است و در بخش ICU بستری هستند و از مردم می خواهیم برای استاد دعا کنند.

همچنین دکتر هادی انصاری با انتشار تصویری از این استاد اخلاق نوشت:

استاد فاطمی نیا در شرایط سخت با هوشیاری پایین در بیمارستان بستری هستند. دیشب به عیادت ایشان در یکی از بیمارستان های تهران رفته و تربت حضرت سید الشهداء(ع) را برایشان به ارمغان بردم.

فرزند ایشان می گفتند که در هنگام انتقال به بیمارستان در حالی که هوشیار بودند، اظهار داشتند که به دوستان بگویید برای من متوسل به حضرت علی اصغر (ع) شوند.

حال استاد فاطمی‌نیا وخیم شد + عکس

اللهم شافیه بحقً الحسین علیه السلام

استاد سید عبدالله فاطمی‌نیا متولد ۱۳۲۵ در تبریز، خطیب، استاد اخلاق، صاحب‌نظر در زمینه تاریخ اسلامی و کتابشناس و همچنین چهره شناخته‌شده‌ای برای مخاطبان از طریق سخنرانی در منابر و برنامه‌های صداوسیماست.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری