کد خبر: ۲۶۰۰۳۹
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۷
گروه صنعتی ایران خودرو، به مناسبت فرارسیدن چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و در راستای تکریم مشتریان و ارایه خدمات متنوع به دارندگان محصولات خود، طرح ویژه‌ای را از دوازدهم تا بیست و یکم بهمن ماه امسال به مدت ۱۰ روز به اجرا می‌گذارد.

ایکوپرس- معاون خدمات پس از فروش ایساکو در این باره گفت: این طرح شامل خودروهای دارای وارانتی می‌شود و در طی آن «اجرت» تعویض روﻏﻦ و ﻓﯿﻠﺘﺮ روﻏﻦ، ﻓﯿﻠﺘﺮ ﻫﻮا و ﺷﻤﻊ رایگان و برای تعویض ﺻﻔﺤﻪ ﮐﻼچ (دﯾﺴﮏ و ﺻﻔﺤﻪ)، ﺗﺴﻤﻪ ﺗﺎﯾﻢ و ﻟﻨﺖ ﺟﻠﻮ، ۴۳ درصد تخفیف «اجرت» در نمایندگی‌های مجاز ایران‌خودرو در نظر گرفته شده است.
ماشاءالله وردینی تشریح کرد: طبق قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، وارانتی خودرو به معنای ارایه خدمات در نمایندگی‌های خودروساز تا دست‌کم ۱۰ سال پس از فروش آخرین دستگاه از مدل خودرو است.
وی افزود: از آن‌جایی که مشتریان مهم‌ترین دارایی در زنجیره ارزش مجموعه هستند، کارکنان ایساکو همگام با انجام اقدامات اصلاحی، اجرای برنامه‌های بهبود و طرح‌های متنوع خدماتی سعی دارند، تکریم مشتریان را به معنای واقعی کلمه محقق کنند.
مشتریان می‌توانند برای اطلاع از جزییات طرح به وب‌سایت ایساکو به نشانی www.isaco.ir مراجعه و برای کسب اطلاعات بیش تر از طریق شماره تلفن مرکز پاسخ گویی هوشمند ایران خودرو ۰۹۶۴۴۰ و یا اپلیکیشن ایساکو اقدام کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری