کد خبر: ۲۵۹۹۵۹
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۸
مدیر تیم پرسپولیس می‌گوید آن کسی که سه ماه به استقلال و پرسپولیس وقت داده بود، اجازه این کار را نداشت و کل فوتبال ایران را سر کار گذاشته بود.

به گزارش ایسنا، افشین پیروانی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل فولاد اظهار کرد: فوتبال خوبی بود اما اجازه بدهید راجع به دل پرمان صحبت کنیم. کسانی که باعث شدند پرسپولیس حذف شود و پس از آن ادعا کردند به این تیم کمک کردند، بدانند این خدمت نبوده است. آن کسی که سه ماه به ما وقت داد، اجازه این کار را نداشت و کل فوتبال ایران را سر کار گذاشته بود. سه ماهی وجود نداشت و خودشان همدیگر را تکذیب کردند. اسم این خدمت است یا خیانت؟

او ادامه داد: داوران کنار زمین را ببینید از سرمای زیاد لرز کرده بودند. داوران یک سیستم رادیویی ندارند. این چه فوتبالی است. کدام تیم در ایران صد درصد خصوصی است؟ تمام تیم‌های ما وابسته به دولت هستند و بعد می‌گویند پرسپولیس وابسته به دولت است. فقط می‌خواستند تیم‌ ما را حذف کنند. این لیگ حرفه‌ای است؟ من واقعا شرمنده بودم که دیدم امروز داور از سرما می‌لرزید. خدمت کردید و دست‌تان درد نکند اما سال دیگر قرار است چه اتفاقی رخ دهد؟‌ آیا سال دیگر مشکلی نخواهد بود؟‌ حیف نیست از تلویزیون لیگ قهرمانان را ببینیم؟

مدیر تیم پرسپولیس در خصوص بسته شدن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس هم گفت: این موضوع برای بدهکاری به اوساگوناست اما مشکل حل می‌شود و مساله خاصی نیست.

او درباره ناراحتی گل محمدی به دلیل مشکلات مالی بیان کرد: تیم فقط ۲۰ درصد گرفته است و مدیریت جدید آمده که قول داده و امیدوارم مشکلات حل شود.

پیروانی در رابطه با مشکل زمین تمرین پرسپولیس بیان کرد:‌ همه تیم‌های لیگ در تهران دارند تمرین می‌کنند و هر کجا می‌رویم یک تیم زمین را رزرو کرده است. همه تیم‌های شهرستانی در تهران تمرین می‌کنند یا زمین‌ها را اجاره کرده‌اند. این هم فوتبال حرفه‌ای ماست!‌

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری