کد خبر: ۲۵۹۸۴۰
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۲
سرپرست سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در حلب، در مراسم ویژه ای که در حسینیه شهدای شهر «نبل» در تقارن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و سالروز آزادسازی «نبل» و «الزهرا» برگزار شده بود، شرکت کرد .

اعلام آمادگی سرکنسولگری ایران در حلب برای ارائه خدمات به زائران ایرانی در سوریه

به گزارش اعتدال، عبدالله رجبعلی نژاد در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار المیادین و الاخباریه سوریه، ضمن تبریک این دو روز مبارک، آمادگی سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران را برای همکاری و مساعدت در خصوص فعالیت های تجاری و اقتصادی اعلام کرد .

رجبعلی نژاد، مقاومت مردم الزهرا و نبل را که سه سال و نیم در مقابل مسلحین ایستادگی کردند ستود و آنان را سمبل و اسوه مقاومت نامید.

وی تاکید کرد: موقعیت این دو شهر که در راه مواصلاتی با قلب اقتصادی محور مقاومت قرار دارد، ارزشمند بوده و ان‌شاءالله با توانمندی جوانان مقاوم خود باعث شکوفایی اقتصادی می شود .
رجبعلی نژاد تصریح کرد : استان حلب، به عنوان قطب اقتصادی محور مقاومت دارای شهرصنعتی شیخ نجار، بزرگترین شهر صنعتی کشور سوریه با ظرفیت های بالقوه بسیار تولیدی و صنعتی است. همچنین اماکن تاریخی و زیارتی مهمی نظیر قلعه تاریخی حلب و زیارتگاه های مهم مشهدالحسین و مشهد محسن دارد.

این دیپلمات ایرانی افزود : همچنین حلب از مقاصد زیارتی به شمار می رود و سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در حلب، آمادگی خود را برای ارائه خدمات به زائرین اعلام کرده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری