کد خبر: ۲۵۹۳۳۴
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۵
پایگاه خبری پلیس : فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: امنیت مردم خط قرمز پلیس و برخورد مقتدرانه با اراذل و اوباش مطالبه به حق مردم است.

دستور ویژه فرمانده کل انتظامی

به گزارش اعتدال،سردار «حسین اشتری» فرمانده کل انتظامی کشور ضمن تبریک و تسلیت شهادت سرهنگ دوم «علی اکبر رنجبر» جانشین پاسگاه انتظامی بیدزرد شیراز در درگیری با اراذل و اوباش به خانواده وی و مجموعه انتظامی جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: ماموران جان برکف و ولایتمدار انتظامی همیشه و در همه جا با مخلان نظم و آرامش مردم، شجاعانه برخورد قاطعی داشته و با افتخار جان گرانبهای خود را تقدیم امنیت و آرامش جامعه نموده و مردم عزیز نیز قدر آنها را می دانند.

فرمانده کل انتظامی کشور با بیان این که طی هماهنگی به عمل آمده با دادستان محترم کل کشور مجازات های سنگینی در انتظار عامل یا عاملان شهادت این مأمور جان برکف انتظامی است، بر برخورد قاطع و دستگیری هرچه سریعتر این اراذل و اوباش که باعث احساس ناامنی در مردم شده اند، تأکید کرد.

سردار اشتری اعلام کرد: نمی گذاریم خون این شهید بزرگوار پایمال شود و اراذل و اوباش بدانند برابر پنجه فولادین پلیس توان مقابله نخواهند داشت و سرانجام آنها جز تسلیم برابر قانون و مردم نخواهد بود.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: امنیت مردم خط قرمز پلیس و برخورد مقتدرانه با اراذل و اوباش مطالبه به حق مردم است.

وی بیان داشت: اقتدار پلیس لازمه امنیت است و ضرورت دارد همه نهادها و دستگاه های ذی‌ربط اعم از مجلس شورای اسلامی، قوه قضائیه و وزارت دادگستری نسبت به تقنین قوانین مورد نیاز پلیس و اصلاح قانون به کارگیری سلاح و بخشی از آیین دادرسی کیفری، قضات محترم قوه قضائیه با حمایت های جدی قضائی و صدا و سیما با حمایت رسانه ای، پلیس مقتدر را در استقرار نظم و تامین امنیت و آرامش مردم همراهی و یاری نمایند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری