کد خبر: ۲۵۹۳۰۷
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۳
رئیس مرکز ارتباطات شهرداری تهران به تصاویر رقص زنان در یکی از سالن‌های شهرداری تهران واکنش نشان داد و اعلام کرد که اجرای چنین برنامه‌هایی مغایر با هنجارها و ارزش‌های فرهنگی جامعه بوده و به هیچ وجه مورد تایید شهرداری تهران نیست.

واکنش مجدد شهرداری به فیلم

به گزارش اعتدال، عبدالمطهر محمدخانی در حساب شخصی خود در توییتر در واکنش به انتشار تصاویر رقص زنان و انتسابش به شهرداری تهران نوشت: ‏بعد از دروغ شاخدار بستن کوه‌ها و پارک‌ها توسط شهرداری تهران، اینبار خبر جعلی اجرای برنامه رقص گروهی زنان در برج میلاد با هدف تخریب شهرداری در تیراژ وسیع منتشر شد.

وی نوشت: برای بار چندم خدمت مردم دغدغه‌مند عزیزی که نگران شده‌اند عرض می‌کنم که ‏۱. این مراسم متعلق به شهرداری تهران و یا سایر سازمان‌ها و شرکت‌های مرتبط نیست، ۲. فیلم مربوط به یک مدرسه دخترانه است که یکی از سالن‌های ورزشی شهرداری را برای برگزاری برنامه فرهنگی اجاره کرده است و ۳. فیلم بدون اجازه و اطلاع مدیران مدرسه مذکور منتشر شده است.


وی ادامه داد: ‏۴. اجرای چنین برنامه‌هایی مغایر با هنجارها و ارزش‌های فرهنگی جامعه و به هیچ وجه مورد تایید شهرداری تهران نیست و ۵. برج میلاد پیگرد قانونی از اتهام‌زنندگان و پدیدآورندگان این شایعه را در دستور کار خود قرار داده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری