کد خبر: ۲۵۹۲۸۹
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۲
طی حکمی از سوی مهندس اکبری مدیرعامل هواپیمایی رهام ایرویز، استاد خلبان احمد حاجی بنده به سمت معاونت عملیات پرواز این شرکت منصوب و معرفی گردید.

استاد خلبان احمد حاجی بنده به سمت معاونت عملیات پرواز شرکت هواپیمایی رهام ایرویز منصوب شد

به گزارش روابط عمومی هواپیمایی رهام ایرویز در روز دوشنبه مورخ 1400/11/11 ، طی حکمی از سوی مهندس اکبری مدیرعامل هواپیمایی رهام ایرویز، استاد خلبان احمد حاجی بنده به سمت معاونت عملیات پرواز این شرکت منصوب و معرفی گردید.

بر اساس این گزارش این انتصاب نظر به مراتب شایستگی، دانش، تخصص و تجربیات ارزنده (بیش از بیست هزار ساعت پرواز) استاد خلبان احمد حاجی بنده در صنعت هوانوردی و به منظور ایجاد، بهره برداری و بکارگیری از تمام ظرفیت های عملیاتی نسبت به راهکارهای دقیق و علمی برای توسعه عملیاتی و ایجاد یک شبکه عملیات پرواز با استانداردهای برتر بین المللی و پس از پیشنهاد و مصوبه کمیته انتصابات این شرکت صورت پذیرفته است.

گفتنی است، در این ابلاغ اظهار امیدواری شده است؛ استاد خلبان احمد حاجی بنده، با اتکال به عنایات خداوند و درایت و نظارت فعال و مستمر و با همدلی و همکاری سایر عزیزان در راستای رشد و بهبود استانداردها و ایمنی پروازها، خدمات موثر و ارزنده ای در جهت تحقق اهداف و آرمانهای والای شرکت هواپیمایی رهام ایرویز اقدام نمایند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری