کد خبر: ۲۵۸۹۷۷
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۳
مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین با اشاره به اینکه در حادثه آتش‌سوزی شرکتی حوالی بوئین‌زهرا ۳ نفر مفقود شده‌اند و تا این لحظه خبری از مفقودی‌ها در دست نیست، گفت: به دلیل روغنی بودن مواد این شرکت مهار آتش سخت است و حتی اگر هم‌اکنون آتش مهار شود لکه‌گیری تا فردا ادامه خواهد داشت.

آخرین جزئیات از آتش‌سوزی یک شرکت صنعتی در بوئین‌زهرا

قدرت‌الله مهدیخانی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به وقوع حادثه مهیب آتش سوزی در یک شرکت صنعتی حوالی بوئین زهرا اظهار کرد: در حال حاضر ۳۰ خودروی آتش‌نشانی به همراه ۹۸ نفر از نیروهای آتشنشانی در حال تلاش برای مهار آتش هستند.

وی با بیان اینکه آتش هنوز مهار نشده است، خاطرنشان کرد: به دلیل روغنی بودن مواد این شرکت مهار آتش سخت است و حتی اگر هم‌اکنون آتش مهار شود لکه گیری تا فردا ادامه خواهد داشت.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین در ادامه تصریح کرد: در جریان این حادثه ۳ نفر مفقود شده‌اند و تا این لحظه خبری از مفقودی‌ها در دست نیست و تا مهار حریق باید منتظر بمانیم.

وی درباره علت وقوع این حادثه گفت: معمولا آتش سوزی‌ها در واحدهای صنعتی به دلیل عدم رعایت نکات ایمنی و یا عامل انسانی رخ می‌دهد اما در رابطه با این حادثه باید منتظر باشیم تا بررسی‌های نهایی صورت بگیرد.

به گزارش اعتدال از صبح امروز ۲۳ دی ۱۴۰۰ یک شرکت در حوالی بوئین زهرا دچار حریق گسترده شد، در این حادثه چندین خودرو به طور کامل دچار حریق شد و در حال حاضر ۳ نفر مفقود هستند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری