کد خبر: ۲۵۸۷۷۸
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۴
رانندگان حتما از سفر غیرضروری پرهیز کنند، در معابر برفگیر حتما زنجیر چرخ به همراه داشته باشند و حین رانندگی با دقت و تمرکز کافی و با رعایت سرعت مطمئنه و فاصله طولی مناسب مسیر را طی کنند.

مردم به این استان‌ها سفر نکنند

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش برف و باران در جاده‌های ۱۵ استان کشور خبرداد.

سرهنگ احمد شیرانی درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور گفت: گزارش‌های دریافتی حاکی از بارش باران و برف در برخی از محورهای استان های آذربایجان غربی، اردبیل، خراسان شمالی، کردستان، کرمانشاه، گلستان، مرکزی، لرستان، سمنان، زنجان، ایلام، همدان، مازندران، البرز و تهران است.

وی ادامه داد: در این شرایط لازم است که رانندگان حتما از سفر غیرضروری پرهیز کنند، در معابر برفگیر حتما زنجیر چرخ به همراه داشته باشند و حین رانندگی با دقت و تمرکز کافی و با رعایت سرعت مطمئنه و فاصله طولی مناسب مسیر را طی کنند.

شیرانی درموردن وضعیت ترافیکی جاده‌ها نیز گفت: ترافیک در آزادراه قزوین – کرج حد فاصل پل فردیس تا پل کلاک و آزادراه کرج - قزوین محدوده پایانه شهید کلانتری پرحجم و در مقاطعی نیمه سنگین گزارش شده است. در دیگر محورها مشکل ترافیکی خاصی وجود ندارد.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره محورهای مسدود شده اصلی نیز اظهارکرد: چهار محور دلگان – رودبار، کنارک – جاسک، شهداد - نهبندان و خرم آباد – پلدختر تا اطلاع ثانوی مسدود هستند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری