کد خبر: ۲۵۸۶۲۵
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۶
نخست وزیر عراق تاکید کرد سال ۲۰۲۲ سال از بین بردن کامل تروریسم در سرتاسر عراق است.

الکاظمی: ۲۰۲۲ سال نابودی کامل تروریسم در عراق است

به گزارش اعتدال، به نقل از پایگاه شفق نیوز، مصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق در نشست سالانه عملیات فرماندهی عملیات مشترک عراق برای سال ۲۰۲۱ گفت: نیروهای امنیتی ما برای مقابله با تروریسم و تقویت ثبات و امنیت در کنار هم تلاش می‌کنند. ما از دستاوردهای امنیتی عملیات مشترک عراق و بقیه دستگاه‌ها در سال کنونی که طعم تلخ شکست را به تروریست‌ها چشاندند و راه را به روی تمام تلاش‌های خبیثانه برای حضور این گروه‌های تروریستی بستند قدردانی می‌کنیم.

الکاظمی گفت: سال کنونی شاهد کاهش تعداد عملیات‌های تروریستی بود. هدف اصلی دستگاه‌های امنیتی حمایت از مرزها و مبارزه با تروریسم و حمایت از امنیت عراق و شهروندان است.

نخست وزیر عراق تاکید کرد: عراق شاهد چالش‌هایی از نوع دیگر است که از جمله این چالش‌ها، اوضاع اقتصادی، مبارزه با کرونا و مبارزه با مواد مخدر و همچنین چالش‌های سیاسی است که موجب تحلیل رفتن انرژی دستگاه‌های امنیتی شده است.

وی بر لزوم همکاری برای مقابله با چالش‌ها و تلاش یکپارچه و همکاری و هماهنگی مستمر میان وزارتخانه‌های امنیتی، دستگاه‌ها و آژانس‌های اطلاعاتی برای تحقق امنیت و ثبات و اعمال قانون تأکید کرد.

الکاظمی گفت: سال ۲۰۲۲ سال مکملی برای از بین بردن کامل تروریسم در سرتاسر عراق خواهد بود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری