کد خبر: ۲۵۸۳۶۶
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۰
سرمربی تیم امیدهای پرسپولیس می‌گوید هرچه زودتر باید تکلیف مدیرعامل این باشگاه مشخص شود.

حلالی: پرسپولیس از استقلال کمتر است؟

اسماعیل حلالی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شرایط تیم امید پرسپولیس در لیگ برتر تهران اظهار کرد: ما در تیم امید فقط به کسب نتیجه فکر نمی‌کنم و دوست دارم فوتبال کلاسیک را به بازیکنان آموزش بدهم و فوتبالیست‌هایی را به تیم بزرگسالان معرفی کنم که قابلیت فنی زیادی داشته باشند. در چند ماه اخیر کارهای خوبی در تیم امید انجام دادیم اما با این حال در باشگاه خودمان دیده نشدیم. من پرسپولیس را دوست دارم و احساس می‌کنم باید تلاش کنم باری را از دوش باشگاه بردارم.

او با اشاره به امکانات تیم‌های پایه پرسپولیس هم گفت: ما امکانات رفاهی نداریم و فقط ملزومات اولیه تیم را داریم. این که بازیکنان لباس و امکانات تمرین داشته باشد از ملزومات اولیه است. امکانات این است که ما در چند ماه گذشته تغذیه لازم را نداشتیم.

این هافبک سال‌های پیش پرسپولیس در ادامه درباره نتایج تیم بزرگسالان این تیم هم گفت: برعکس همه من فکر می‌کنم پرسپولیس با بضاعتی که دارد، نتایج خوبی گرفته است. این تیم بازیکنان تاثیرگذاری را از دست داده و به جای آن‌ها بازیکنانی جذب شدند که از بازیکنان جدا شده پرسپولیس ضعیف‌تر هستند. بازیکنی که به پرسپولیس می‌آید باید بداند اینجا استاندارهایی از او می‌خواهند که با سایر باشگاه متفاوت است. در دوره برانکو به تیم و بازیکنان فرصت کافی داده شد و الان هم باید این فرصت به تیم داده شود تا به شرایط ایده‌آل برسند. البته که پرسپولیس مشکلات فنی و کمبود بازیکن هم دارد. تیم نیاز به بازیکنی دارد که در میانه زمین بازی‌سازی کند و پاس‌های خوبی بدهد اما چنین بازیکنی الان در پرسپولیس نیست.

حلالی هم‌چنین درباره مباحث مدیریتی پرسپولیس هم گفت: آقای صدری کارهای روزمره باشگاه را پیش می‌برد اما چون مدیرعامل نیست، هیچ برنامه‌ای برای آینده ندارد و فقط کارهای روزمره را پیش می‌برد. چرا باید پرسپولیس بلاتکلیف باشد؟ پرسپولیس از استقلال کم‌تر است؟ چرا پرسپولیس باید این‌گونه اداره شود؟ من نمی‌گویم چه کسی بیاید، اما می‌گویم شرایط تیم مشخص شود. الان پنجره نقل‌وانتقالاتی باشگاه بسته است و گفته‌اند که پول به حساب کالدرون ننشسته است. مگر چقدر زمان می‌برد پول به حساب بنشیند؟ چطور می‌گویند سه چهارم پول به حساب نشسته اما یک چهارم دیگر نمی‌نشیند؟ بهتر است با مردم صادق باشیم. این حرف‌ها شبهه‌ دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری