کد خبر: ۲۵۸۲۰۱
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۵
امروز دیگر مانند گذشته مشکلی جهت رزرو نوبت پزشکان وجود ندارد مگر اینکه لازم باشد برای رزرو نوبت به صورت حضوری مراجعه کرد زیرا به صورت آنلاین یا تلفنی می توان در ساعت مشخصی نوبت رزرو کرد.

امروز دیگر مانند گذشته مشکلی جهت رزرو نوبت پزشکان وجود ندارد مگر اینکه لازم باشد برای رزرو نوبت به صورت حضوری مراجعه کرد زیرا به صورت آنلاین یا تلفنی می توان در ساعت مشخصی نوبت رزرو کرد حتی برای پزشکانی که مسافت ها از شما دور هستند، از این رو در این بخش بررسی خواهیم کرد که برای درمان بیماری های عفونی از چه طریقی از دکتر فصیحی وقت بگیریم؟ جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با ما همراه باشید.

بیماری های عفونی چه نوع بیماری هایی هستند؟

به بیماری ها و اختلالاتی که توسط میکروارگانیسم‌هایی نظیر باکتری ها، قارچ‌ها، ویروس ها و انگل‌ها در انسان بروز می کند، بیماری های عفونی گفته می شود.
بیماری های عفونی از فردی به فرد دیگر، از طریق حشرات یا حیوانات و برخی دیگر نیز با مصرف غذای یا آب آلوده یا مواجهه با ارگانیسم های محیطی منتقل می شوند.
علائم و نشانه ها بیماری های عفونی اغلب شامل تب، اسهال، خستگی، دردهای عضلانی و سرفه است .
شستشوی منظم و کامل دست ها در جلوگیری از انتقال این نوع بیماری ها بسیار موثر می باشد.

در چه مواردی لازم است که به پزشک متخصص بیماری عفونی و گرمسیری مراجعه کرد؟

• گزیده شدن توسط حیوانات
• بروز مشکلات تنفسی
• ادامه یافتن سرفه بیش از یک هفته
• بروز سردرد شدید همراه با تب
• بروز بثورات جلدی یا تورم
• تب بدون علت یا طولانی مدت
• بروز مشکلات بینایی ناگهانی

رزرو نوبت از دکتر فصیحی برای درمان بیماری های عفونی چگونه است؟

دکتر محمد فصیحی دستجردی با شماره نظام پزشکی 89071 و پروانه طبابت دارای دکترای حرفه ای پزشکی است که دارای تخصص بورد بیماری های عفونی و گرمسیری می باشد و در حال حاضر ساکن شهر تهران است.
چنانچه تمایل به رزرو نوبت از دکتر فصیحی دارید می توانید به وب سایت معتبر پذیرش ۲۴مراجعه کنید، زیرا در این ساعت امکان رزرو نوبت جهت دریافت مشاوره آنلاین و ویزیت حضوری برای کاربران وب سایت به راحتی فراهم شده است.

برای درمان بیماری های عفونی از چه طریقی از دکتر فصیحی وقت بگیریم؟

رزرو نوبت جهت دریافت مشاوره آنلاین از دکتر فصیحی برای درمان بیماری های عفونی چگونه است؟

با مراجعه به سایت پذیرش ۲۴ می توان با پرداخت حق مشاوره جهت گفتگو با دکتر فصیحی در خصوص مشکلات و بیماری های عفونی، نوبت رزرو کرد. پس از تعیین زمان مشاوره آنلاین در ساعت مقرر، می توان با پزشک مورد نظر از طریق تماس تلفنی یا ارتباط متنی(چت آنلاین) در خصوص مشکلات و بیماری های عفونی صحبت نمود.
همچنین می توان کلیه مستندات پزشکی از قبیل عکس، آزمایش و غیره را نیز برای پزشک فصیحی ارسال کرد.
فرقی ندارد که کاربران سایت در کدام شهر و دیار کشور سکونت دارند، از طریق وب سایت پذیرش ۲۴ به راحتی می توانید با دکتر فصیحی تبادل نظر داشته باشید.

مزایای استفاده از خدمات مشاوره آنلاین پزشکی چیست؟

از مزایای استفاده از مشاوره آنلاین پزشکی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
دسترسی راحت و همیشگی به پزشکان متخصص در طول ایام هفته
امکان تعیین نوبت مشاوره برای فرد در زمان مناسب
رفع استرس و نگرانی های بیمار پس از دریافت مشاوره آنلاین از پزشک معالج
عدم نیاز به رفت و آمدهای بی مورد
صرفه جویی در وقت و هزینه های بیمار
پرداخت حق مشاوره بر طبق تعرفه های بیمه
امکان برخورداری از نظرات تخصصی یک یا چندین پزشک
امکان ارتباط مستمر و برخورداری از نظرات تخصصی پزشکان متخصص
امکان ارسال جواب آزمایشات و کلیه مستندات پزشکی برای متخصص
امکان تعیین راه ارتباطی راحت تر برای بیمار(چت یا تماس تلفنی)
راحتی بیشتر بیمار در بیان مشکلات و بیماری های خود
صرف وقت و دقت بیشتری از سوی پزشکان متخصص در بررسی و ارزیابی مشکلات و پاسخ دهی به بیمار

رزرو نوبت جهت دریافت مشاوره حضوری از دکتر فصیحی برای درمان بیماری های عفونی چگونه است؟

در مواردی که دکتر فصیحی تشخیص دهد که بیمار باید به مطب ایشان مراجعه حضوری داشته باشند، از طریق وب سایت پذیرش ۲۴ می تواند جهت ویزیت حضوری به صورت اینترنتی نوبت رزرو کنید.
آدرس مطب دکتر فصیحی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری واقع در تهران، خیابان پیروزی، خیابان شکوفه، نبش کوچه گیویان، ساختمان هما، پلاک ۷۴، طبقه ۲، واحد ۵ می باشد.

وب سایت پذیرش24 چه خدمات پزشکی را ارائه می دهد؟

وب سایت پذیرش24 ارائه دهنده خدمات نوبت دهی آنلاین پزشکی و تسهیل کننده ارتباط راحت تر بین پزشک و بیمار است.
در این وب سایت حرفه ای جامعی بزرگی از متخصصین رشته های پزشکی گردهم آمده اند تا بتوانند به بهترین شکل ممکن خدمات آنلاین پزشکی را به کاربران این سایت ارائه دهند.
در این وب سایت اطلاعات جامعی در خصوص آدرس و شماره تلفن، تخصص ها، سوابق و تجربیات پزشکان و نظرات کاربران ارائه شده است بطوری که به راحتی با بررسی این موارد می توان از میان لیست ارائه شده اسامی پزشکان ، بهترین پزشک را جهت دریافت خدمات پزشکی انتخاب نمود.
پزشکان متخصص و فوق تخصص پذیرش ۲۴ در صورتی که بیمار به بررسی های بیشتر و ویزیت حضوری نیاز داشته باشد، بیمار را به سایر پزشکان همکار که نزدیک ترین فاصله به محل سکونت بیمار را دارند، ارجاع خواهند داد اما چنانچه بیمار تمایل داشته باشد توسط خود پزشک ویزیت حضوری شود، پزشک با تعیین نوبت برای بیمار در تاریخ مشخصی به صورت حضوری بیمار را در محل طبابت خود ملاقات خواهد کرد.
در بسیاری از موارد پزشکان متخصص مراجعه حضوری را بی مورد می دانند و توصیه می کنند که بیمار به توصیه های پزشک توجه کرده و از رفت و آمدهای بی مورد به مطب خودداری کند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری